Fileriai | gpklinika.lt

Fileriai – nedrastiška priemonė prieš pirmuosius amžinius pakitimus

Visai neseniai, „GP Klinikos“ įkūrėjas ir plastikos chirurgas Gintaras Papečkys dalyvavo konferencijoje su daugeliui žinomu plastikos chirurgu iš Didžiosios Britanijos Dr. Ash Labib. Konferencijos metu, profesionalai gilino žinias apie veido ovalo formavimo procesą su fileriais. Apie šią procedūrą ir kitus aktualius aspektus, pasakoja plastikos chirurgas Gintaras Papečkys.

Visai neseniai dalyvavote konferencijoje su plastikos chirurgu iš Didžiosios Britanijos, ekspertu veido estetikoje Dr. Ash Labib. Kokių naujovių ir įžvalgų sužinojote apie filerius veido estetikoje?

Ekspertas dalijosi žiniomis apie veido ovalo formavimą su fileriais.

Kas yra veido fileriai ir kodėl jie yra naudingi veido estetikoje?

Fileris, kitaip vadinamas skystasis implantas, arba hialiurono rūgštis, duoda veidui tūrio, sukelia estetišką ir lengvą paburkimą, jeigu yra leidžiama odos paviršiuje. Jeigu jie – leidžiami į gilesnius audinius arba ant kaulo, gali keisti ir veido formą, priklausomai nuo filerio tankumo. Fileriai, kurie yra skirti veido kontūrui koreguoti, pakelia žandikaulį, skruostus. Filerių yra įvairiausių, jeigu specialistas juos naudoja teisingai, galima gauti tikrai įspūdingus rezultatus. Šiuo metu veido estetikoje tai yra ypač populiari ir stipri priemonė.

Kada skystieji implantai yra efektingiausi?

Jie yra gana paprastai prieinami, procedūra – lengvai atliekama. Fileriai yra ypač efektingi, kai jais yra koreguojami pirmieji amžiniai pakitimai, tai yra nuo 30 iki 45 metų amžiaus. Vėlesniame amžiuje filerių efektyvumas mažėja ir stiprius rezultatus pasiekti yra sunkiau. Juos, taip pat, saugu naudoti ir jaunesniame amžiuje siekiant koreguoti klientams nepriimtinus trūkumus.

Kokia yra šių procedūrų kaina?

Norint gauti efektingą rezultatą kartais prireikia netgi keturių ar penkių ampulių, tad kaina – gan didelė. Tačiau čia yra tas atvejis, kai kainos ir rezultato santykis susilygina. Kaip grožio chirurgas, sukaupęs ilgalaikę metų patirtį, galiu pasakyti, kad turint galimybę investuoti verta, kadangi galutinis rezultatas – labai natūralus ir efektingas.

Kokio amžiaus moterims rekomenduotumėte šią procedūrą? 

Ši procedūra yra skirta norint sumažinti pirmuosius amžinius pakitimus ir pakoreguoti tam tikrus įgimtus trūkumus, pavyzdžiui: nosį, paryškinti skruostus, žandikaulio liniją, suteikti „kontūravimo“ efektą.

Minėjote, kad procedūra yra labai paprasta. Kada yra pastebimas rezultatas ir kada galima grįžti į normalų gyvenimo ritmą? 

Rezultatas yra pastebimas jau procedūros metu, atlikus pakitimus vienoje veido pusėje. Į normalų gyvenimo ritmą galima grįžti iš karto, tačiau išlieka mėlynių atsiradimo tikimybė, kurios yra visiškai normalus reiškinys po atliktos procedūros. Atliekant veido ovalo korekciją fileriais, pastarieji yra leidžiami labai giliai į audinius, todėl kraujavimo tikimybė yra maža.

Žinome, kad  fileriais domitės ir dirbate su jais gan ilgą laiką. Jeigu nepaslaptis, kiek metų su šia procedūra jau dirbate? 

Su fileriais dirbu jau apie 30 metų. Per visus darbo metus esu išbandęs įvairiausius filerius. Anksčiau buvo populiarūs permanentiniai fileriai, kurie netirpdavo, tačiau jie turėjo ir šalutinių poveikių, nors susidurti su tuo man neteko. Šiomis dienomis yra populiari hialiuroninė rūgštis, kuri priklausomai nuo jos koncentracijos gali koreguoti odos būklę, sukelia lengvą odos paburkimą, išlygina pirmasis raukšleles. Tačiau mane, kaip plastikos chirurgą, labiau domina sunkieji fileriai, kuriais yra galimybė koreguoti veido ovalo formą.

Matėme ir nepavykusių atvejų su fileriais. Kas galėjo turėti įtakos nekokybiškam rezultatui? 

Nekokybiškam rezultatui daugiausiai įtakos turi pasirinktas netinkamas filerio kiekis. Tačiau šiuo atveju aš kalbu apie sunkiuosius filerius, kurie yra leidžiami labai mažais kiekiais giliai į audinius. Su šiais fileriais sunku išgauti netinkamą rezultatą. Bet kokiu atveju – svarbu pasirinkti gerą specialistą, konsultuotis ir kalbėtis su juo.

Ar anksčiau filerių procedūros buvo tokios pat populiarios, kaip šiomis dienomis? 

Skystųjų implantų paklausa žymiai didesnė yra dabar, kadangi padidėjo šių produktų asortimentas pagrįstas skirtinga hialiuroninės rūgšties koncentracija. Tačiau svarbu akcentuoti, kad ši procedūra nekonkuruoja su estetine chirurgija, o ją tik papildo. 

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų