Audinių užpildai

Audinių užpildų („filerių“) injekcijomis yra atliekamos veido jauninimo procedūros. Audinių užpildai skirstomi į laikinus ir ilgalaikius. Laikinuosius mūsų organizmas greitai įsisavina ir procedūras reikia dažnai kartoti. Ilgalaikiai veido užpildai nesusigeria.

Trumpalaikiai užpildai:

• Hialurono rūgštis;
• Kolagenas;
• Riebalai;
• Pieno rūgšties polimeras.

Ilgalaikiai užpildai:

• Skystas silikonas;
• Hibridiniai užpildai.

Laikinieji užpildai, per tam tikrą laiką susigeriantys į organizmą, yra laikomi saugiausiais žmogaus sveikatai. Tik pasitarę su chirurgu ir jam išsakę visas savo problemas ir norus, jūs nuspręsite, kokie užpildai jums yra tinkamiausi.

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, kurios yra visų mūsų organizmuose. Tai užpildanti medžiaga, drėkinanti odą, perduodanti ląstelėms maisto medžiagas, sauganti nuo pažeidimų. Veikiant aplinkos veiksniams ir žmogui senėjant, hialurono kiekis organizme mažėja ir būtent dėl to atsiranda raukšlės. Taigi, jau prieš kelis dešimtmečius mokslininkai sugalvojo, kaip galima panaudoti šią medžiagą ir sukūrė hialurono injekcijas, kurios šiuo metu plačiai naudojamos gražinti veido odai.

REGISTRACIJA

Kolageno užpildai

Kolagenas – tai taip pat natūrali žmogaus organizme randama medžiaga, kuri palaiko odos, raumenų, kaulų ir sausgyslių struktūrą. Žmogui senstant, kolageno kiekis odoje mažėja ir dėl to taip pat atsiranda raukšlių. Kolageno užpildai gaminami naudojant žmogaus kolageną arba kolageną, išgautą iš galvijų ar kitų žinduolių kolageno.

Riebalų injekcijos

Specialiu švirkštu iš tokių vietų, kuriose kaupiasi daugiausiai riebalų (pilvo, šlaunų, klubų) yra paimamas reikalingas riebalų kiekis. Šie riebalai yra išvalomi ir specialiai apdorojami, o vėliau suleidžiami į vietas, kuriose yra raukšlių. Tokią procedūrą gali atlikti tik patyręs specialistas, kuris žino, kaip tinkamai suleisti riebalus, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

Saugumas ir sveikata – svarbiausia

Šiuo metu audinių užpildų injekcijos yra labai paplitusios ir yra manoma, kad tai paprasta procedūra, kurią gali atlikti kone bet koks grožio meistras. Tačiau taip tikrai nėra. Audinių užpildų injekcijos turi būti atliekamos tik kvalifikuoto specialisto. Daug moterų, ieškodamos mažesnės kainos, labai rizikuoja savo sveikata ir grožiu, nes neretai tokioms procedūroms vyksta pas nepatyrusius, nekvalifikuotus ir jokių leidimų bei licencijų neturinčius žmones. Norint tinkamai atlikti injekcijas bei sulaukti tokių rezultatų, kokių ir tikimasi, reikia baigti specialius mokslus. Geriausiai tokias procedūras jums atliks plastikos chirurgai ar gydytojai dermatologai. Taigi, norėdami išvengti „grožio katastrofos“, atsakingai rinkitės specialistą, į kurio rankas norite patikėti savo sveikatą bei grožį.

Gyd. G. Papečkio komentaras:

Šiuo metu ypač populiaru įvairias veido odos problemas (tūrio trūkumus, raukšles) koreguoti „filerių“ – odos užpildų – injekcijomis. Jų populiarumą lemia gana paprastas naudojimas – injekcijos atliekamos procedūriniame kabinete, nereikia specialaus pasiruošimo, rezultatas matomas iš karto ar po kelių dienų. Tinkamai naudojant užpildus, galima gauti tikrai įspūdingus rezultatus. Tačiau tai nėra priemonė, galinti pakeisti kitas estetines procedūras. Jie itin tinka derinimui su kitomis korekcijomis. Užpildų injekcijos tinkamos jaunesnio amžiaus pacientėms (iki 50 m.), kadangi jie efektyviau koreguoja veido formą (skruostus, lūpas, smakrą) ir nedideles odos raukšles, nedidelį veido „pasmukimą“. Populiariausi užpildai – hialurono rūgšties preparatai turi savybę pritraukti vandens molekules. Kartais per daug susižavėjus filerių galimybėmis galima sukelti veido paburkimus, kurie netgi turi pavadinimą „botoksinis veidas“ – daugelio suvokiamas, kad žmogui buvo atlikta estetinė procedūra. Tačiau dauguma moterų nori, kad niekas neįtartų apie joms atliktas procedūras. Dažniausiai tokios problemos išryškėja, kai užpildų procedūras atlieka ne gydytojai.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų