Botulino injekcijos nuo prakaitavimo

Padidėjęs prakaitavimas yra labai varginanti ir nemaloni problema, kankinanti dalį žmonių. Ji pasireiškia įvairiame amžiuje tiek vyrams, tiek moterims. Žmones ji labai slegia daugiausiai dėl to, kad stipriai apriboja jų gyvenimą: kai kurie ima vengti sporto ar aktyvios fizinės veiklos, susibūrimų, nemalonų kvapą maskuoja po keliais dezodorantų ir kvepalų sluoksniais, kuriems susimaišius rezultatas būna dar blogesnis, kiti bando slėpti kvapą po keliais drabužių sluoksniais, ieško natūralių audinių, tačiau tai retai padeda. Egzistuojant tokiai problemai reikia imtis rimto sprendimo, kuris ne maskuoja prakaitavimo pasekmes – blogą kvapą ar nuolat šlapius drabužius, o ieškoti būdų, kaip sumažinti prakaitavimą.

Prakaitavimo priežastys

Prakaituoja visi žmonės, tačiau kai kuriuos įvairūs aplinkos veiksniai verčia prakaituoti daugiau nei kitus. Prakaitavimas gali būti sukeltas tokių veiksnių kaip:

• Stresas;
• Fizinis krūvis, sportas;
• Aplinkos temperatūra;
• Karštas maistas bei gėrimai.

Prakaitavimo gydymas botulinu

Prakaitavimo gydymas atliekamas, naudojant įvairius šiuolaikinius metodus. Vienas jų – tai botulino injekcijos nuo prakaitavimo. Taip, to paties botulino, kuris yra naudojamas grožio srityje, raukšlėms lyginti.

Botulino toksino injekcijos yra saugi ir moksliškai patvirtinta priemonė, mažinanti prakaitavimą tokiose zonose kaip:

• Delnai;
• Pažastys;
• Pėdos.

Šios injekcijos yra labai efektyvios. Daugeliui žmonių jos padeda atsikratyti įkyrios ir varginančios problemos, kuomet kojos ar rankos būna nuolat šlapios, drabužiuose pastebimos prakaito dėmės, o nemalonus kvapas verčia aplinkinius šalintis.

Procedūra

Procedūra yra neilga, trunka apie 10–20 minučių. Jos metu yra atliekami dūriai gydomoje zonoje, kad preparatas geriau pasklistų. Botulino toksinas veikia, užkirsdamas kelią prakaito gamybai. Rezultatas gali būti jaučiamas nuo pusės metų iki metų laiko. Kai prakaitavimas pradeda atsistatyti, injekcijas reikia kartoti.

Suleidus botulino, prakaitavimas sumažėja per kelias dienas, o per 1–2 savaites pasireiškia pilnas poveikis.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų