Sėdmenų didinimas

Kol vienos moterys niekaip negali atsikratyti svorio apatinėje kūno dalyje, tuo pat metu kitos negali pasigirti išraiškingomis, moteriškomis formomis. Dalis dėl atsiradusių amžinių pokyčių, kita dalis dėl per mažos sėdmenų apimties. Jeigu jūsų sėdmenys nėra pakankamai dailūs ir gundantys, šioje vietoje gali padėti sėdmenų didinimas ar sėdmenų pakėlimas.

Sėdmenų plastika yra tokia operacija, kurios metu yra formuojama graži, moteriška sėdmenų forma. Ši operacija atlieka tuomet, kai pacientai, dažniausiai moterys, nėra patenkinti savo sėdmenų forma ir dydžiu. Taip pat tuomet, kai sėdmenų oda yra suglebusi, padengta celiulitu, strijomis ir norima panaikinti dėl amžiaus atsiradusius nepageidaujamus pokyčius.

Sėdmenų pakėlimas

Sėdmenų pakėlimas – tai chirurginė operacija, kurios metu yra pašalinamas sėdmenų srityje esantis perteklinis odos ir riebalų sluoksnis. Riebalai šalinami, siekiant sumodeliuoti gražias kūno formas ir išgauti sėdmenų pakėlimo efektą.
Po operacijos būna sunku įžiūrėti rezultatą, nes sėdmenys būna patinę, tačiau po kelių savaičių, praėjus šiam pooperaciniam simptomui, išryškėja rezultatai ir galima matyti savo naujas formas.

Sėdmenų didinimas

Sėdmenų didinimas gali būti atliekamas įvairiais būdais. Labiausiai paplitę – tai sėdmenų didinimas implantais arba nuosavais riebalais.

Atliekant didinimą implantais, yra daromas pjūvis sėdmens klostėje ir pro jį įvedami implantai. Po operacijos sėdmenys apvyniojami tvarsčiais. Šiuo atveju rezultatas būna matomas iškart po operacijos, tačiau tikroji forma ir apimtis išryškėja po kelių savaičių, praėjus pooperaciniam periodui.

Sėdmenų didinimas riebalais

Jeigu pacientas pageidauja natūralaus sėdmenų didinimo ir savo organizme nenori turėti implantų, tuomet gali būti taikomas kitas metodas – tai sėdmenų didinimas riebalų injekcijomis.

Tokiu atveju, pirmiausiai yra atliekamas riebalų nusiurbimas kitoje kūno vietoje, kuri tampa donore sėdmenims. Tai gali būti pilvas, šlaunys, klubai, šonai. Pašalinus perteklinius riebalus iš kitų kūno zonų, jie yra specialiai apdirbami ir paruošiami suleisti į sėdmenis. Riebalų injekcijos yra atliekamos būtent tose vietose, kurias norima padailinti, papildyti ar padidinti.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų