Paakių korekcija

Paakiai yra labai jautri veido dalis: oda šioje vietoje yra itin plona, todėl nenuostabu, kad bet koks didesnio streso, įtampos, pervargimo ar nemigos laikotarpis iškart atsispindi paakių srityje, kai susiformuoja tarsi tamsūs ratilai po akimis.

Paakių korekcija yra atliekama didelei daliai jauno amžiaus pacientų. Tai yra vienas pirmųjų amžinių pakitimų, kurį pastebi patys žmonės ir juos supantys aplinkiniai. Tamsūs ratilai gali išryškėti ir apie 25–30 žmogaus gyvenimo metus, ypač jauniems profesionalams, kurie tokiame amžiuje labai intensyviai dirba, neskaičiuodami darbo valandų ir netausodami savęs. Tipinis šių pacientų nusiskundimas skamba taip: „atrodau pavargęs, nors ir gerai pailsiu“.
Vyresniems žmonėms tamsūs ratilai po akimis yra būdingas senėjimo požymis, kurį lemia skruosto audinių pasmukimas, paliekantis ties akiduobės kraštu įdubimą, o virš jo atsiranda riebalinių išvaržėlių išsipūtimai, kuriuos pacientai dažnai vadina maišeliais po akimis.

Priklausomai nuo paciento amžiaus ir problemos esmės, yra parenkami skirtingi būdai paakiams koreguoti. Esant didesniems amžiniams pakitimams ir ryškiems maišeliams po akimis, dažniausiai yra atliekama paakių korekcija operaciniu būdu. Apie ją daugiau skaitykite čia.

Jaunesniems žmonėms, kuriems dar nėra susiformavę maišeliai po akimis, o paakiai yra tiesiog juodi dėl nuovargio, streso ar genetiškai nulemtos itin plonos paakių odos, gali būti atliekamos paprastesnės procedūros, tokios kaip audinių užpildų injekcijos. Taip pat tamsūs paakiai gali būti naikinami persodinant riebalus.

Gydytojo Gintaro Papečkio komentaras

Tamsių ratilų po akimis problema gali būti sprendžiama įvairiais būdais. Jauname amžiuje atsiradusius patamsėjimus apie akis sėkmingai galima išspręsti užpildų pagalba, o ypač efektyvus yra riebalų persodinimas.
Tuo pačiu riebalus galima persodini ir į kitas veido sritis bei taip efektyviai padailinti veido bruožus.

Apatinių vokų sričiai, kurią reikia koreguoti dėl amžinių pokyčių, dažnai neužtenka vien tik riebalų persodinimo ar užpildų. Čia dažnai derinamas riebalinių išvaržėlių pašalinimas (dažniausiai tai daroma be matomo pjūvio) su riebalų persodinimu. Tokia kompleksine procedūra yra gaunamas geras ilgalaikis rezultatas.

Tamsių ratilų korekcijų kainos:

Korekcija persodinant riebalus – 600 eur
Korekcija užpildu Volbel – 280 eur
Korekcija chirurginiu būdu – 1200 eur

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų