Pagurklio operacija

Pagurklis – ypač matoma veido vieta, turinti didelę įtaką apatinės veido dalies estetikai. Jeigu paklaustumėte moterų, daug jų sakytų, kad yra nepatenkintos savo pasmakre. Tačiau kiekviena įvardytų skirtingas priežastis. Vienoms pasmakrė nepatinka dėl joje susikaupusių riebalų pertekliaus. Tokiu atveju yra matomas tarsi papildomas „priedas“ prie smakro, ypač pastebimas žiūrint į žmogų iš šono. Kita problema, susijusi su pasmakrės zona, tai yra odos perteklius. Šiuo atveju pasmakrėje gali ir nebūti riebalų sankaupos. Toks odos perteklius atsiranda dėl įvairių priežasčių. Tai gali būti senėjimo proceso įtakotas veiksnys, taip pat jis būdingas įvairaus amžiaus žmonėms, kuriems dėl numesto didelio svorio, oda nebesugeba susitraukti ir tiesiog nukąra.

Pagurklio operacija neretai yra derinama su veido patempimo operacijomis ar procedūromis.

Operacija

Pagurklio operacija atliekama taikant vietinę arba bendrąją nejautrą. Jos metu nusiurbiamas riebalų perteklius ir, jei reikia, pašalinama nereikalinga, sudribusi oda.

REGISTRACIJA

Po operacijos

Pasibaigus vaistų poveikiui, gali būti jaučiamas nedidelis skausmas, patinimas ir aptirpimas, matysis šiek tiek mėlynių. Po operacijos, praėjus tinimui, jūsų pagurklis atrodys dailiau, nes nekabės perteklinė oda ir nebus matomas riebalų perteklius. Ypač stipriai pasikeičia vaizdas iš profilio, kurį jūs patys iškart pastebėsite nuotraukose.

Gyd. G. Papečkio komentaras

Pasmakrės sritis – tai vieta, kurią iš viršaus apriboja smakras, apatinio žandikaulio kraštas, o apačioje kaklas. Šios srities dailumas nusakomas pagal šiuos kriterijus:
1. Graži, aiški smakro ir apatinio žandikaulio linija.
2. Beveik horizontali pasmakrės linija, ties kaklu švelniai pasisukanti 105–120 laipsnių kampu į kaklą.
Tai yra jaunystės požymis, todėl koreguojant amžinius veido pakitimus ši sritis yra labai svarbi. Su metais joje kaupiasi riebalinis sluoksnis, atsipalaiduoja raumenų kraštai, pasmunka pažandžio liauka. Visi šie pakitimai koreguojami chirurginiu būdu, tačiau jei dėl nutukimo ir įgimto smakro neišsivystymo problemos išryškėja jaunesniame amžiuje, tai jas šiuo metu galime koreguoti ir mini invazinėmis procedūromis, tokiomis kaip pakeliantys chirurginiai siūlai, riebalų išsiurbimas, smakro korekcija su audinių užpildais.
Taigi, pasmakrė yra viena iš svarbiausių veido estetikos sričių ir jos korekcija yra labai individuali, parenkama kiekvieną kartą po gydytojo konsultacijos.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų