Krūtų asimetrijos korekcijos

Ne visos moterys gali džiaugtis vienodomis krūtimis. Tiesą sakant, nei viena ir neturi visiškai identiškų krūtų, tačiau daugumai tas skirtumas toks nežymus, kad yra plika akimi nepastebimas arba nekelia didelio rūpesčio. Tuo tarpu, kai kurioms moterims susiformuoja žymi krūtų asimetrija, kai skirtumas yra akivaizdžiai matomas ir sukelia daug nepatogumų: fizinį ir psichologinį diskomfortą, nepasitikėjimą savimi, nusivylimą, santykių problemas. Tokiu atveju gali išgelbėti krūtų asimetrijos korekcijos.

Asimetrija gali būti koreguojama labai įvairiais būdais:

• Riebalų persodinimas į krūtis yra atliekamas tuomet, kai krūtų asimetrija yra nelabai didelė, bet jau šiek tiek pastebima ir moteris ją mato bei dėl jos išgyvena. Tuomet pakanka nusiurbti riebalus nuo pilvo, šlaunų ar klubų ir juos persodinti į koreguojamą krūtį, kad ši būtų kuo panašesnė į antrąją. Daugiau apie riebalų persodinimo operacijas.
• Krūtų implantai. Jais krūtų asimetrijos korekcija atliekama tuomet, kai skirtumas tarp abiejų krūtų yra aiškiai matomas. Tuomet norint sukurti proporcingą vaizdą yra naudojami krūtų implantai. Jų dydis ir forma yra parenkami taip, kad po implantacijos kuo geriau atitiktų antrąją krūtį ir būtų panaikinta asimetrija. Daugiau apie krūtų implantus.
• Krūtų pakėlimas. Ši technika naudojama tuomet, kai skiriasi ne tik krūtų dydis, bet ir jų aukštis. Tuomet vien tik implantai nepadės, nes reikia koreguoti ir spenelio padėtį krūtyje. Krūtų pakėlimo operacija gali būti derinama ir su krūtų implantų įdėjimu. Daugiau apie krūtų pakėlimą.
• Krūtų sumažinimas. Ne visuomet krūtys vienodinamos pagal didesniąją. Kai moteris pageidauja turėti mažesnę krūtinę, tuomet didesniajai krūčiai yra atliekama sumažinimo operacija. Daugiau apie krūtų sumažinimą.

Gyd. G. Papečkio komentaras

Reikia pažymėti, kad idealios simetrijos gamtoje nebūna, todėl ir krūtys visada šiek tiek skiriasi. Tai priklauso nuo pačios liaukos dydžio, krūtinės ląstos deformacijos, krūtinės raumenų būklės. Nežymi asimetrija paprastai nekoreguojama, arba jei yra kiek ryškesnė, atliekama su riebalų išsiurbimu ir persodinimu. Didesnės asimetrijos koreguojamos skirtingo dydžio implantais, kartais to visiškai užtenka, siekiant gauti gerą rezultatą. Bet, jeigu aureolės yra nevienodame aukštyje, reikalinga papildoma korekcija su aureolės komplekso pakėlimu ir kartais liaukos audinio sumažinimu. Tai, aišku, apie aureolę (o kartais žemiau jos) palieka papildomus randus, tačiau išspręsta problema žymiai pagerina pacientės gyvenimo kokybę ir pasitikėjimą savimi.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų