Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgštis – tai medžiaga, kuri žmogaus organizmui yra puikiai pažįstama ir nesvetima. Jos yra randama daugiausiai mūsų minkštuose audiniuose, taip pat kremzlėse, sąnarių bei akiduobių skysčiuose. Hialurono rūgštis yra atsakinga už odos drėkinimą. Ji sulaiko vandenį ir padeda paskleisti maisto medžiagas odoje, taip pat saugo ją nuo mechaninių ar cheminių pažeidimų.

Hialurono rūgšties sumažėjimo pasekmės

Ne veltui hialurono rūgštis yra vadinama mūsų organizmo jaunystės šaltiniu. Organizmui senstant, jame palaipsniui ima mažėti šios medžiagos kiekis, o kartu su ja mažėja ir odos drėgmės lygis. Tai tampa puikiu pretekstu atsirasti pirmosioms raukšlelėms, taip pat iškart pastebime suprastėjusią pačią odos tekstūrą ir elastingumą.

Kodėl organizme mažėja hialurono rūgšties kiekis?

Hialurono rūgštis organizme mažėja dėl tokių veiksnių kaip:

• Senėjimo procesas;
• Senėjimo procesas;
• Stresas, nuovargis;
• Hormonų pokyčiai organizme;
• Saulės poveikis;
• Oro tarša.

Naudojantis šiuolaikinėmis priemonėmis, hialurono kiekį veide galima nesunkiai papildyti. Šiuo tikslu jau daugelį metų praktikuojamos hialurono injekcijos.

REGISTRACIJA

Kokias problemas sprendžia hialurono injekcijos?

Įprasta manyti, kad hialurono rūgšties injekcijos yra naudojamos tik raukšlėms lyginti, tačiau tai tik vienas iš galimų panaudojimo būdų. Hialurono užpildai gali atlikti įvairias funkcijas, priklausomai nuo paciento nusiskundimų. Kai kuriais atvejais šie audinių užpildai padeda išvengti nedidelės apimties plastinės operacijos, kai pacientas jos nepageidauja, o pokyčių vis tiek norisi. Funkcijos, kurias atlieka hialurono injekcijos:

• Raukšlių užpildymas (apie akis, lūpų srityje, nosies-lūpų raukšlė);
• Apimties suteikimas skruostams;
• Smakro apimties padidinimas;
• Lūpų kontūro modeliavimas, tūrio didinimas;
• Veido kontūro formavimas;
• Nedidelės nosies formos/ galiuko korekcijos.

Procedūra ir rezultatai

Hialurono injekcijos – tai gana trumpa ir paprasta procedūra, tačiau ją turi atlikti patyręs specialistas, turintis reikalingą kvalifikaciją. Procedūra trunka apie 30 minučių. Jos metu plona adata į odą yra suleidžiama hialurono rūgštis. Tuo metu yra jaučiamas labai nežymus skausmas, todėl pacientas lengvai tai pakelia.

Rezultatai yra matomi iš karto, tad galėsite išvysti dailesnius veido kontūrus, švelnesnius bruožus bei sumažėjusias raukšles.

Tose vietose, kur yra atliktos injekcijos, oda gali parausti bei nežymiai patinti. Tai laikini poveikiai, kurie išnyksta po 2–3 dienų, o iki to laiko gali būti maskuojami kosmetikos priemonėmis.

Hialurono rūgšties injekcijų rezultatai gali būti matomi iki 1,5 metų. Vėliau preparatas pilnai rezorbuojasi į audinius ir injekcijas reikia kartoti.

Hialurono injekcijos kaina priklauso nuo koreguojamos vietos ir korekcijos tikslo. Dažnai vienu metu yra atliekama keletas skirtingų procedūrų. Hialurono injekcijos kainą jums tiksliai pasakys tik gydytojas konsultacijos metu aptaręs jūsų problemą ir pasiūlęs sprendimo būdus.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų