Gydytojo žodis

Registracija internetu

UŽTRUKSITE 1 MIN! Susisieksime su jumis per 24 valandas!

Pasirinkite vizito laiką*Gyd. G. Papečkio estetinės chirurgijos klinika

Gyd. G. PapečkysGydytojo žodis

„Jūsų grožis yra Jūsų pasirinkimas“

Tai mano, kaip estetinės medicinos chirurgo, kredo, kuris nusako pagrindinius mano veiklos principus. Kūno estetikos supratimas susiformavo kaupiant patirtį šioje srityje.
Kūno estetikos sėmiausi iš dailininkų darbų: jie puikiai išmano žmogaus anatomiją, jaučia proporcijas. Dailininkų kūriniuose atrandu kūno ir veido estetikos elementų, žmogaus kūno harmoniją ir grožį. Estetikos suvokimą formavo ir mano pacientės. Niekas geriau nemoka savęs pateikti už moterį, todėl mano grožio supratimui daug įtakos padarė pacienčių pageidavimai.
Vertinu natūralų kūno ir veido grožį, kurį suformavo gamta ir kuris tobuliausiai atsiskleidžia jaunystėje. Todėl pirmenybę teikiu natūralaus grožio atstatymui.

Lygiaverčiai partneriai

Mano nuomone, estetinėje chirurgijoje nėra gydytojo ir paciento. Čia mes esame du lygiaverčiai partneriai: vienas iš mūsų nori pokyčių, kitas – gali juos įgyvendinti. Todėl mano pagrindinė užduotis yra įsiklausyti į paciento pageidavimus ir įvertinti jo įsivaizduojamus pokyčius. Labai svarbu, kad paciento lūkesčiai būtų realūs, kad jis suvoktų, jog pooperaciniu laikotarpiu jam teks patirti nepatogumus. Tik po dėmesingo pokalbio abu priimame sprendimus.
Šiandien estetikos medicinoje reklama ir reklaminiai šūkiai dažnai slepia tik norą parduoti. Mano kartos gydytojai tapo profesionalais ne tokioje komercinėje aplinkoje. Todėl atidus profesionalumas man yra savaime suprantami, nedeklaruojami dalykai.
Dirbdamas Talino klinikoje „Christinas Clinic“, dalyvauju TV projektuose, kurių metu galiu visiškai įgyvendinti savo estetikos supratimą. Projektas susilaukė didelio susidomėjimo Estijoje. TV laidų metu, mes turėjome galimybę pademonstruoti realius estetinių operacijų ir procedūrų rezultatus, paneigti visuomenėje egzistuojančius klaidingus įsitikinimus.
Remdamasis sukaupta patirtimi ir daugiau nei 25 metų darbo rezultatų suformuotu kūno estetikos supratimu, rekomenduoju pacientams, mano nuomone, labiausiai tinkamus būdus jų norams įgyvendinti. Ilgalaikės patirties dėka, galiu numatyti tolimiausius rezultatus.
Tačiau pacientas visada renkasi pats, jo nuomonė man – svarbiausia.

Gyd. Gintaras Papečkys

REGISTRACIJA

Norėtumėte konsultacijos? Susitarkime dėl laiko

REGISTRACIJA KONTAKTAI