Smakro korekcija

Operacijos trukmė1–3 valandos
NejautraVietinė arba bendroji
Po operacijos priežiūra Ambulatorinė, tą pačią dieną pacientas išleidžiamas namo
Operacijos kartojimasAtliekama vieną kartą (arba daugiau, jei korekcija atliekama injekcijomis)
RezultataiIlgalaikiai
DerinimasDažnai atliekama su kitois veido formas koreguojančiomis operacijomis ar procedūromis

Smakro korekcija yra atliekama, pageidaujant keisti jo formą ir dydį. Dažniausiai to reikia žmonėms, kurie turi ilgą atsikišusią nosį ir neišraiškingą, mažą smakrą. Tai gali būti įgimta, kai žmogus jau gimsta su tokia veido proporcija, arba nulemta gyvenimo eigoje, pavyzdžiui, dėl traumos ar kaulo sunykimo senėjimo proceso metu. Smakro korekcijos gali būti atliekamos audinių užpildų injekcijomis, smakro implantais ar kaulo padėties pakeitimu.

Smakro korekcija injekcijomis

Didinant smakrą audinių užpildais, procedūros turi būti kartojamos, nes jų poveikis yra laikinas. Vertinant finansiniu atžvilgiu, tokios procedūros ilgu laikotarpiu kainuos brangiau nei operacija, atliekama vieną kartą. Tačiau, jeigu nenorite invazinės operacijos ar nesate tikras, kad didesnis smakras jums patiks, tada injekcijos yra puiki galimybė pamatyti, kaip atrodytumėte su išraiškingesniu smakru. Taip pat ši procedūra, kai į smakrą yra suleidžiami audinių užpildai, yra ypač paprasta, nes nėra chirurginės intervencijos, jos metu nėra reikalinga anestezija.

REGISTRACIJA

Smakro implantas

Smakro didinimas implantu yra ganėtinai paprasta operacija, kurios metu implantas įvedamas pro burną arba nedidelį pjūvį po smakru. Implantai būna pagaminti iš įvairių medžiagų: silikono, teflono ar dakrono. Įstačius implantą, sumodeliuojama jo vieta ir jis pritvirtinamas, kad būtų stabilus. Procedūra trunka iki valandos, po jos nelieka jokių randų ir galima greitai sugrįžti į kasdienę rutiną.

Smakro korekcija, keičiant kaulo padėtį

Kitas smakro didinimo variantas – tai kaulo padėties keitimas. Šios operacijos metu yra daromas pjūvis burnoje, atskiriama smakro kaulo dalis ir pastumiama į priekį, o nauja padėtis yra užfiksuojama ir sutvirtinama. Tokios operacijos privalumas tas, kad chirurgas gali suformuoti naują smakro formą iš nuosavo kaulo. Po jos taip pat nelieka jokių randų, nes visos korekcijos yra atliekamos per burną. Šios operacijos rezultatai – ilgalaikiai.

Po operacijos

Rezultatai matomi iškart po smakro korekcijos operacijos, o tikrasis vaizdas susiformuoja praėjus kelioms savaitėms po operacijos ir nuslūgus tinimui. Iškart po procedūros reikia nešioti apsauginį smakro įtvarą. Pradžioje gali būti mėlynių, jaustis tinimas, tirpimas, nedidelis skausmas. Prie įprastinės savo veiklos galima grįžti po kelių dienų, o pradėti sportuoti jau po mėnesio.

Gyd. G. Papečkio komentaras

Smakro korekcija naudojama koreguoti įgimtam smakro neišsivystymui ir amžiniams veido pakitimams. Pirmuoju atveju, ši operacija dažnai derinama su nosies plastika, siekiant gauti veido estetinį balansą ir gražias proporcijas. Dėl amžinių pakitimų smakro ilginimas buvo ypač populiarus praėjusiais dešimtmečiais, bet šiuo metu šios korekcijos populiarumas sumažėjo – ne visada gaunamas estetiškai natūralus vaizdas, o tai dabar nemadinga. Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo audinių užpildų (filerių) naudojimas smakro korekcijai. Tokia korekcija lengvai atliekama, o rezultatas yra žymiai švelnesnis, natūralesnis.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų