Lytinių lūpų korekcija

Žmonėms yra nepatogu kalbėti apie intymias kūno dalis ir juo labiau apie su jomis susijusias problemas. Tačiau būtent dėl to kai kurios problemos tampa dar didesnės ir trukdo harmoningam gyvenimui. Dauguma net nežino, kad lytinių organų operacijos šiuo metu sparčiai populiarėja ir plastinė chirurgija pajėgi atlikti įvairias korekcijas, kurios yra ypač aktualios tiek vyrams, tiek moterims.

Moteriškų lytinių organų operacijos

Moterims tokios operacijos dažniausiai prireikia po gimdymo, pasimačius senėjimo procesams, ar tiesiog pageidaujant dailesnių lytinių organų. Jos skundžiasi per didelėmis ar asimetriškomis mažosiomis lytinėmis lūpomis, kas sukelia ne tik estetikos trūkumą, bet ir menkina savivertę ir kelia nepatogumus: skausmą ar dirginimą, vilkint kai kuriuos drabužius, atliekant tam tikrus judesius, santykiaujant. Operacija labiausiai tinkama yra tuomet, jei moters netenkina jos lytinės lūpos, ji yra fiziškai sveika, nebeplanuoja turėti vaikų, nes dėl nėštumo ir gimdymo lytinės lūpos ir vėl gali nutįsti žemyn.

Lytinių lūpų korekcija

Operacijos metu gydytojas pašalina perteklinius mažųjų lytinių lūpų audinius. Tuo pat metu galima sumažinti ir didžiąsias lytines lūpas, nusiurbiant riebalus. Šiai procedūrai gali būti naudojama vietinė nejautra, sedacija ar bendroji nejautra. Chirurgas patars, kuris nejautros variantas jūsų atveju geriausias. Lytinių lūpų plastika gali būti atliekama dviem būdais. Pirmasis, kai nuo mažųjų lytinių lūpų yra nukerpama juostelės formos dalis. Antrasis, kai pašalinama V raidės formos dalis. Pjūvių vietos susiuvamos tirpiais siūlais.

Po operacijos

Rezultatas yra ilgalaikis ir yra matomas iš karto po operacijos. Gali būti jaučiamas patinimas, nedideli nemalonūs pojūčiai, skausmas, kurį galima lengvai reguliuoti nuskausminančiais vaistais. Rekomenduojama kelias savaites mūvėti specialius apatinius, prilaikančius ir sutvirtinančius operuotą vietą. Po operacijos kurį laiką nereikėtų naudoti tamponų, maždaug mėnesiui atsisakyti lytinio gyvenimo. Į darbą galima grįžti jau po kelių dienų, o pradėti sportuoti – po 2–3 savaičių. Operacijos rezultatai ilgalaikiai, tačiau, jeigu moteris po operacijos dar kartą pastoja, lytinės lūpos gali vėl nutįsti nėštumo ar gimdymo metu.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų