Riebalų nusiurbimas

Operacijos trukmėViename plote – 1–2 valandos
NejautraBendroji
Po operacijos priežiūra Ambulatorinė arba stacionarinė
Operacijos kartojimasAtliekama vieną ar daugiau kartų, pagal poreikį ir pageidavimą
Rezultatai Ilgalaikiai
DerinimasDažiausiai vienu metu riebalai nusiurbiami nuo kelių kūno plotų, pvz. pilvo, klubų, šlaunų

Riebalų nusiurbimas – tai riebalinio audinio pašalinimas operacijos metu. Taip atliekamos įvairios kūno kontūrų operacijos, padedančios modeliuoti figūrą. Išsiurbtus riebalus galima persodinti į kitą kūno sritį.

Riebalų nusiurbimas yra procedūra, kurios negalima painioti su svorio mažinimu. Riebalų nusiurbimo metu gali būti pašalinama iki 6 litrų riebalinio audinio. Nutukusiam pacientui tai nedidelis kiekis, tačiau pašalintas iš vienos kūno srities, jis gali ryškiai pakeisti jos kontūrą. Riebalų nusiurbimo kaina gali būti labai skirtinga ir priklauso nuo koreguojamų zonų kiekio ir jų dydžio. Kaina paaiškėja konsultacijos su plastikos chirurgu metu, kai yra pamatoma konkreti jūsų situacija.

Pačios populiariausios yra tokios operacijos kaip pilvo riebalų nusiurbimas, sėdmenų, klubų korekcija bei riebalų nusiurbimas nuo šlaunų. Žinoma, be šių pagrindinių operacijų yra atliekama ir įvairių kitų kūno vietų korekcija bei modeliavimas: pagurklio, skruostų, žastų, krūtinės ploto, nugaros, kelių, blauzdų.

Operacijos metu į specialiu tirpalu paruoštą poodinį riebalinį audinį per 3–4 mm odos pjūvį įvedama kaniulė, per kurią pašalinami riebalai. Klasikinis būdas – mechaninis, jo metu riebalai mechaninio judesio ranka metu per angą patenka į kaniulę ir pašalinami siurblio pagalba.
Taip pat naudojami specialūs prietaisai, kurie sukelia kaniulės virpesius, tokiu būdu paimami ir su siurbliu pašalinami riebalai. Gali būti naudojama ir ultragarsinė energija, lazeris, šaltis (criodestrukcija), kurių pagalba riebalinis audinys suardomas ir pašalinamas. Visi šie būdai turi savo specifinių privalumų ir trūkumų. Jeigu išsiurbimo metu pašalintas riebalinis audinys nesuardomas, jis gali būti persodintas į kitą kūno sritį. Taigi, šios procedūros metu galima efektyviai modeliuoti kūno kontūrą.

REGISTRACIJA

Gyd. G. Papečkio komentaras

Kūno kontūrų korekcija su riebalų nusiurbimu ir persodinimu – viena iš pagrindinių estetinės chirurgijos procedūrų, turinti dideles galimybes koreguojant estetinį kūno vaizdą. Riebalų nusirubimas nuolat tobulėja. Atsiranda vis naujų aparatų, palengvinančių riebalų pašalinimą, sukeliančių mažesnes traumas, leidžiančių operaciją atlikti tiksliau ir tose srityse, kuriose klasikinis mechaninis būdas netiko, bei pašalinti didesnį riebalų kiekį be rizikos pacientui. Pašalintas nesuardytas riebalinis audinys naudojamas persodinimui į kitas kūno sritis. Tai – pats natūraliausias būdas kūno formoms pakeisti. Riebalinis audinys prigyja ir toji sritis atrodo labai natūraliai be pastebimų korekcijos požymių, kas šiuo metu labai madinga, kadangi pacientai nepageidauja korekcijos matomumo. Persodintas riebalinis audinys ne tik keičia tos srities formą, bet ir labai teigiamai veikia odos kokybę, kadangi turi savyje daug regeneruojančių medžiagų, kamieninių ląstelių (riebalinis audinys yra vienas iš kamieninių ląstelių šaltinių). Regeneruojančios riebalinio audinio savybės – vienas iš didžiausių atradimų estetinėje medicinoje, pakeitęs visą estetinės medicinos vystymosi kryptį.

„Lipomatic“

Šiuo metu GP klinikoje riebalų nusiurbimas atliekamas, naudojant aparatą „Lipomatic“, kuris labai patobulino riebalų išsiurbimo ir persodinimo procedūrą. Šio prietaiso pagalba kaniulė žemu dažniu vibruoja į priekį ir atgal bei apie savo ašį. Kaniulė lengvai, netraumuodama slysta pro riebalinį audinį. Vibruojantys judesiai atskiria šį audinį nuo aplinkinių audinių, o siurblys lengvai juos pašalina. Operacijos metu pašalinama mažiau kraujo, mažiau pažeidžiamos kraujagyslės, nesuardomos poodinės struktūros, todėl po operacijos oda gražiai susitraukia.
Kadangi tokiu būdu pašalinti riebalai nėra suardyti, jie gali būti persodinti į kitas kūno sritis. Šiuo metu įdiegtas specialus riebalų paėmimo, surinkimo ir paruošimo persodinti rinkinys dar pagerino saugumą ir persodinto audinio prigijimą. Tai ypač aktualu persodinant didelius kiekius riebalinio audinio, pvz., į krūtis ir sėdmenis.
Taigi, riebalų nusiurbimas ir persodinimas naudojant aparatą „Lipomatic“ šiuo metu yra efektyviausias, saugiausias ir natūraliausias kūno kontūrų korekcijos būdas. Reikia pažymėti, kad laukiama rezultato kokybė labai priklauso nuo specialisto patirties, estetinio supratimo ir realių paciento lūkesčių.

REGISTRACIJA

 

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų