Kaklo patempimas

Sakoma, kad kaklas yra ta kūno dalis, kuri parodo tikrąjį žmogaus amžių. Dažniausiai tai būna tikra tiesa. Visą gyvenimą mes itin rūpinamės savo veido oda: tepame įvairius kremus, naudojame kaukes, darome masažus ir kitas procedūras, bet neretai pamirštame kaklą. Ši kūno dalis lieka nuošalyje, tarsi nepastebėta. Nenuostabu, kad po kurio laiko imame pastebėti pokyčius kaklo zonoje. Čia oda yra itin plona, jautri, todėl ir pirmieji senėjimo požymiai pirmiausiai atsispindi būtent kakle.

Laikui bėgant kaklo oda ima laisvėti, pamažu glemba, o ilgainiui gali ir akivaizdžiai nukarti. Tai atsitinka ne tik dėl senėjimo proceso, bet ir dėl kitų veiksnių, pavyzdžiui, didelio svorio numetimo. Netekus viršsvorio, ypač vyresniems žmonėms, kurių oda nebėra tokia elastinga, po smakru gali susiformuoti odos perteklius, kuris savaime nesusitraukia. Tokiu atveju pacientai kreipiasi, norėdami atlikti kaklo plastiką.

Kaklo patempimas gali būti atliekamas įvairiais būdais. Dažniausiai naudojami – tai chirurginė kaklo operacija arba patempimas chirurginiai siūlais.

Operacija labai dažnai yra atliekama kartu su veido patempimu bei kaklo riebalų nusiurbimu.

Kaklo patempimas siūlais

Kai situacija nėra labai komplikuota ir kaklo oda nėra labai stipriai išsitampiusi ir nukarusi, kaklo patempimas gali būti atliekamas, naudojant mini invazinę procedūrą – chirurginius siūlus. Šie siūlai yra suveriami į kaklo zoną ir jie dailiai patempia pradėjusią glebti odą bei suformuoja gražų kampą tarp smakro ir kaklo. Išryškėjusios formos iškart atjaunina kaklo sritį. Procedūra veiksminga 3–5 metus, paskui ją galima kartoti.

Tačiau kaklo patempimas siūlais nėra efektyvus tada, kai oda kakle yra labai stipriai nukarusi. Tokiu atveju yra atliekamas chirurginis kaklo patempimas.

Kaklo patempimas chirurginiu būdu

Jeigu yra nukarusi ne tik oda, bet kakle yra susikaupęs riebalų perteklius, tada, pirmiausiai, atliekamas perteklinių riebalų nusiurbimas.

Operacijos metu yra koreguojami ir sutvirtinami kaklo raumenys, pašalinamas laisvos odos perteklius, o likusi oda ištempiama bei sutvirtinama. Kaklo korekcija trunka apie 2–3 valandas, o rezultatai išlieka apie 5–10 metų. Po operacijos yra jaučiamas kaklo patinimas, nutirpimas, matoma šiek tiek mėlynių.

Jau tą pačią dieną po operacijos iškart matysite akivaizdų rezultatą, nes nebebus odos pertekliaus. Visiškai sugijus kaklui, jis atrodys stangresnis, jaunatviškesnis ir lygesnis.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų