Krūtų implantai

Krūtų didinimas gali būti atliekamas skirtingais implantais. Šiuo metu egzistuoja nemažai implantų gamintojų, kurie siūlo įvairias jų rūšis, nuolat testuoja savo produkciją ir į rinką išleidžia vis naujus, labiau patobulintus, pažangius implantus. Išsirinkti iš galybės implantų rūšių jums padės plastikos chirurgas konsultacijos metu. Pagal jūsų suformuluotus poreikius jis patars, kokie krūtų implantai jums labiausiai tinkami.

Krūtinės implantai būna apvalūs, ovalo arba lašo formos, įvairių dydžių ir paviršiaus tekstūrų.

Apvalūs implantai paprastai naudojami siekiant padidinti krūties viršutinio poliaus pilnumą, o ovalo ar lašo formos implantai geriausiai imituoja natūralią krūtų formą, suteikdami daugiau pilnumo apatiniame poliuje.

Mūsų klinikoje yra naudojami Motiva, Polytech ir B-lite implantai.

Motiva implantai

Motiva implantai yra apvalūs implantai, atitinkantys aukščiausius kokybės standartus. Tai medicininės paskirties ilgalaikiai silikoniniai implantai, kruopščiai ištirti cheminiu, fiziniu ir biologiniu aspektu ir pateikti patvirtinimui JAV Maisto ir vaistų administracijos tarnybai (FDA).

Įmonės, gaminančios Motiva implantus, būstinė įsikūrusi JAV, Europos skirstymo centras yra Belgijoje, o gamykla – Kosta Rikoje.

Motiva implantuose yra integruota „Q Inside Safety Technology“ technologija, kuri leidžia identifikuoti pacientės krūtų implantus išoriškai gydytojo kabinete, naudojant delninį skaitytuvą.

Be apvalių implantų Motiva taip pat siūlo ir tarpinį variantą tarp apvalių ir lašo formos implantų. Tai Motiva Ergonomix implantai. Jie imituoja natūralią krūtinės formą ir judėjimą, yra itin elastingi, atlaiko net ir didžiausią spaudimą.

Motiva siūlo daugiau nei 500 rūšių implantų rūšių.

Polytech implantai

Polytech – tai aukščiausios kokybės vokiški krūtų implantai, esantys vieni iš lyderių Europoje. Silikonas, naudojamas Polytech implantų gamyboje, yra patvirtintas JAV Maisto ir vaistų administracijos tarnybos (FDA) kaip saugus naudoti ilgalaikei implantacijai.

Motiva siūlo du pagrindinius krūtų implantų tipus: apvalius, su kuriais sukuriama apvali krūties forma, ir anatominius, kurie yra sukurti pagal natūralią krūties formą ir norą atkartoti moters siluetą.

Visi implantai yra užpildyti neskystu silikono geliu ir padengti daugiasluoksne tankia danga. Polytech implantų paviršius gali būti skirtingas: lygus, tekstūrinis, padengtas mikropoliuterano putomis.

Polytech siūlo daugiau nei 1500 implantų rūšių.

B-lite implantai

B-lite yra naujoviški krūtų implantai, kurie dėl juose esančio mažesnio gelio tankio, yra iki 30 proc. lengvesni nei kiti įprastiniai implantai. Lengvesni implantai reiškia, kad po implantacijos bus mažiau streso minkštiesiems audiniams. Dėl to lengviau išlaikoma norima krūties forma.

B-lite implantų apvalkalas yra pagamintas iš silikono elastomero. Išorinis apvalkalo sluoksnis gali būti lygus arba su tekstūra.

Šis gamintojas siūlo apvalius ir anatominės formos implantus.

Šių krūtų implantų apvalkalas gaminamas Vokietijoje.

Krūtų didinimas implantais B-lite patogus ne tik dėl mažesnio svorio, bet ir dėl greitesnio atsistatymo bei mažesnio skausmo po operaacijos. Be to, šie implantai yra geriau matomi rentgeno metu.

B-lite siūlo daugiau nei 300 implantų rūšių.

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų