Krūtų implantai

Kas yra krūtų didinimas implantais?

Krūtų didinimas, arba mamoplastika, viena populiariausių ir dažniausiai atliekamų estetinės chirurgijos opercijų. Kasmet šių operacijų skaičius tik didėja, nes vis daugiau moterų nori padailinti šią kūno vietą ir jaustis moteriškiau. Tačiau visos moterys susiduria su skirtingomis situacijomis ir krūtinę nori koreguoti dėl individualių priežasčių, todėl yra atliekama daugybė skirtingų krūtų operacijų. Jeigu vienos moterys ryžtasi krūtinės operacijai dėl estetinių priežasčių ir noro turėti dailesnius apvalumus, tai kitos tą daro dėl sveikatos problemų.

Dalis moterų nėra gamtos apdovanotos didele krūtine, todėl nori ją pasididinti, kad jaustųsi patrauklesnės. Kai kurios moterys krūtinės apskritai neturi ir susiduria su dideliu psichologiniu diskomfortu. Šiuo atveju, netgi galima sakyti, kad krūtų operacija atliekama ne tam, kad krūtinę padidintume, o tam, kad ją tiesiog sukurtume.

Kitos, priešingai, turi pernelyg didelę krūtinę, trukdančią kasdieniame gyvenime, ir netgi dėl to sulaukia užgaulių replikų, todėl, galiausiai, nusprendžia ją susimažinti ir taip pagerinti savo gyvenimo kokybę. Pernelyg didelė krūtinė susilaukia daug aplinkinių dėmesio, kuris moteriai gali būti nemalonus. Dažnai tenka girdėti, kad tokia krūtinė moteriai trukdo darbe siekti karjeros, nes į ją nežiūrima kaip į rimtą specialistę, o pastebimi tik apvalumai.

Dar viena moterų grupė į plastikos chirurgus kreipiasi dėl senėjimo proceso, kuris labai paveikia krūtinę ir ji tampa suglebusi. Plastinė krūtų operacija taip pat labai dažnai atliekama jaunoms mamoms, nes po gimdymų ir vaikų žindymo krūtinė tampa tarsi „tuščia“, nukarusi. Taip pat yra moterų, kurių abi krūtys yra asimetriškos ir jos dėl to jaučia didelį diskomfortą.

Konsultacija prieš krūtų didinimą implantais

Konsultacijos metu su gydytoju aptarsite operacijos atlikimo būdų, jums bus parinkti tinkamiausi krūtų implantai. Jeigu jūs esate vyresnė negu 40 metų amžiaus, pasidarykite kritų echoskopinį tyrimą.

Gydytojas G. Papečkys konsultacijos metu atsižvelgs į jūsų lūkesčius, įvertins krūtinės ląstos formą, jos diametrą, pačios krūties pasmukimą, spenelių padėtį. Labiau pasmukusią krūtį gali reikėti pakelti, o tik po to koreguoti dydį implantu. Implantai gali būti užpildyti fiziologiniu skysčiu, silikonine želė arba hidrogeliu.

3D konsultacija prieš krūtų didinimo implantais operaciją

Naujų implantų formų asortimentas ypač padidino galimybę siekti geresnio estetinio rezultato. Dar viena naujiena – speciali kompiuterinė 3D programa Crisalix, padedanti moterims apsispręsti, vaizdingai pamatyti tikėtinus rezultatus, kuriuos suteiktų krūtinės didinimas, palyginti įvairių formų, skirtingų gamintojų implantus, palyginti įdėjimo būdus, pamatyti, koks vaizdas būtų apsirengus drabužius ar maudymosi kostiumėlį.

Naujausi krūtų implantų konkurentai, kurie atsirado dėl naujo požiūrio į estetiką, yra krūtų formos korekcija su riebalų persodinimu ir krūtis pakeliantys siūlai. Taip pat krūtų didinimas gali būti atliekamas derinant abu būdus: implantus ir riebalų persodinimą. Tokiu atveju yra įsodinamas mažesnis implantas, o krūtinė dar papildomai padailinama pačios moters persodinamais riebalais.

Krūtų didinimo implantais kaina

Krūtų didinimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip didinimo metodas, pasirinktų implantų firma, implantų dydis, jūsų asmeninės situacijos sudėtingumas ir t. t. Kainą aptarsite konsultacijos su plastikos chirurgu metu.

REGISTRACIJA

Kaip atliekama krūtų didinimo implantais operacija?

Krūtų didinimo operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Operacija trunka nuo vienos iki trijų valandų. Naudojami įvairūs pjūviai įdėti implantui (po liauka, per pažastį, apie spenelius, per bambos sritį). Implantas įdedamas į ložę, suformuotą krūties audiniuose, kuri gali būti virš raumens, po pieno liauka, po raumens fascija, dalinai po raumeniu ir dalinai po liauka (taip vadinama dviejų lygių ložė).

Krūtinės didinimo operacija baigiama drenuojant implanto ložę, kad pasišalintų likę audinių skysčiai ir būtų kraujavimo kontrolė. Pacientė vieną parą paliekama priežiūrai klinikoje, o kitą dieną, pašalinus drenus, išleidžiama namo.

Pasiruošimas krūtų didinimo implantais operacijai

Prieš operaciją nurodysime, kokius kraujo tyrimus turėsite atlikti. Jūsų patogumui tyrimus atlikti galima ir G. Papečkio klinikoje.

Bent dvi savaites iki operacijos nevartokite aspirino ir kitų kraują skystinančių preparatų.

Likus bent mėnesiui iki operacijos nerekomenduojame laikytis griežtos dietos.

Likus bent mėnesiui iki operacijos rekomenduojame nerūkyti.

Ryte prieš operaciją nusiprauskite, netepkite kūno losjonais, kremais ar aliejais.

Kaip elgtis po krūtų didinimo implantais operacijos?

Krūtinės didinimas yra operacija, po kurios, ypač pirmąją savaitę, reikia riboti fizinį aktyvumą, rankų judesius, nevairuoti.

3 dienas po operacijos nesimaudykite duše.

Į darbą grįžti galima po operacijos praėjus 7 – 10 dienų.

Siūlus ištrauksime po 7 dienų.

Specialią kompresinę liemenėlę reikia dėvėti 4 – 5 savaites. Po to dar 2 – 3 mėnesius reikės ją užsidėti einant miegoti, sportuojant ar sunkiai fiziškai dirbant. Pirmąjį mėnesį kompresinę liemenėlę nusiimti galima tik trumpa, kai to tikrai reikia. Kai jos nedėvite, turite riboti fizinę veiklą ir elgtis itin atsargiai.

Fizinio apribojimo režimas nėra labai griežtas, tačiau aktyviai sportuoti, ypač, kai atliekami rankų judesiai, griežtai negalima 4–6 savaites, nes šiuo laikotarpiu formuojasi implanto ložė, kuri nulemia implanto padėtį.

Lėktuvu skristi galima anksčiausiai po 4 parų. Ant pilvo negalima gulėti pirmąsias 4 savaites.

Galutinis operacijos rezultatas bus matomas po 4-6 mėnesių.

Pooperacinė rizika

Kaip ir kiekviena intraveninė operacija, krūtų didinimas taip pat turi bendro pobūdžio riziką, tačiau kai kurios komplikacijos būdingos tik šiai procedūrai. Tai kraujavimas į implanto ložę po operacijos, infekcija, skysčių kaupimasis apie implantą, kapsulės kontraktūra, implanto sukimasis, spenelio jautrumo pakitimai, implanto trūkimas ir kt. Smulkiau apie galimus šalutinius poveikius gydytojas visuomet papasakos konsultacijos metu.

Gyd. G. Papečkio komentaras

Krūtinės didinimas implantais – viena populiariausių estetinių operacijų, nes poreikis subalansuoti savo figūrą, pagerinti įvaizdį, padidinti pasitikėjimą savimi yra labai didelis. Taip pat ryški visuomenės nuomonė, tam tikrų standartų, profesijos, užimamos socialinės padėties įtaka.

Išskiriamos dvi pagrindinės problemos, dėl kurių atliekamas krūtų didinimas – tai neišsivysčiusios, mažos krūtys ir po nėštumo bei maitinimo suvytusios krūtys. Jei pirmoji priežastis paliečia tik dalį moterų, tai antroji apima beveik visas gimdžiusias ir maitinusias moteris, todėl poreikis atstatyti krūtų formą yra labai didelis ir krūtinės didinimas moterims tampa kelias į moteriškumo atgavimą.

Nuomonės permainos

Reikia pažymėti, kad šiuo metu krūtis nori koreguoti ir ta moterų grupė, kuri anksčiau buvo net ir labai neigiamai nusistačiusi prieš tokias operacijas. Šiai grupei priskiriamos socialiai aktyvios, siekiančios karjeros, turinčios aukštąjį išsilavinimą moterys. Aišku, jų poreikiai saikingesni, tačiau gamtos įtaka taip pat labai didelė, o estetika visose gyvenimo srityse, taip pat ir kūno grožyje, tampa labai aktuali.

Implantus gaminančios įmonės nuolat tobulina savo produkciją, t. y. kuriamos naujos implantų formos, keičiamos silikoninio gelio savybės.

Mano patirtis, dirbant šioje srityje (daugiau nei 20 metų), leidžia palyginti implantus su skystu geliu ir naujuosius su netekančiu – kohezyviniu geliu.

REGISTRACIJA

Mūsų klinikoje dažniausiai naudojami krūtų implantai

Mūsų klinikoje yra naudojami Motiva, Polytech ir B-lite implantai.

Motiva implantai

Motiva implantai yra apvalūs implantai, atitinkantys aukščiausius kokybės standartus. Tai medicininės paskirties ilgalaikiai silikoniniai implantai, kruopščiai ištirti cheminiu, fiziniu ir biologiniu aspektu ir pateikti patvirtinimui JAV Maisto ir vaistų administracijos tarnybai (FDA).

Įmonės, gaminančios Motiva implantus, būstinė įsikūrusi JAV, Europos skirstymo centras yra Belgijoje, o gamykla – Kosta Rikoje.

Motiva implantuose yra integruota „Q Inside Safety Technology“ technologija, kuri leidžia identifikuoti pacientės krūtų implantus išoriškai gydytojo kabinete, naudojant delninį skaitytuvą.

Be apvalių implantų Motiva taip pat siūlo ir tarpinį variantą tarp apvalių ir lašo formos implantų. Tai Motiva Ergonomix implantai. Jie imituoja natūralią krūtinės formą ir judėjimą, yra itin elastingi, atlaiko net ir didžiausią spaudimą.

Motiva siūlo daugiau nei 500 rūšių implantų rūšių.

Polytech implantai

Polytech – tai aukščiausios kokybės vokiški krūtų implantai, esantys vieni iš lyderių Europoje. Silikonas, naudojamas Polytech implantų gamyboje, yra patvirtintas JAV Maisto ir vaistų administracijos tarnybos (FDA) kaip saugus naudoti ilgalaikei implantacijai.

Motiva siūlo du pagrindinius krūtų implantų tipus: apvalius, su kuriais sukuriama apvali krūties forma, ir anatominius, kurie yra sukurti pagal natūralią krūties formą ir norą atkartoti moters siluetą.

Visi implantai yra užpildyti neskystu silikono geliu ir padengti daugiasluoksne tankia danga. Polytech implantų paviršius gali būti skirtingas: lygus, tekstūrinis, padengtas mikropoliuterano putomis.

Polytech siūlo daugiau nei 1500 implantų rūšių.

B-lite implantai

B-lite yra naujoviški krūtų implantai, kurie dėl juose esančio mažesnio gelio tankio, yra iki 30 proc. lengvesni nei kiti įprastiniai implantai. Lengvesni implantai reiškia, kad po implantacijos bus mažiau streso minkštiesiems audiniams. Dėl to lengviau išlaikoma norima krūties forma.

B-lite implantų apvalkalas yra pagamintas iš silikono elastomero. Išorinis apvalkalo sluoksnis gali būti lygus arba su tekstūra.

Šis gamintojas siūlo apvalius ir anatominės formos implantus.

Šių krūtų implantų apvalkalas gaminamas Vokietijoje.

Krūtų didinimas implantais B-lite patogus ne tik dėl mažesnio svorio, bet ir dėl greitesnio atsistatymo bei mažesnio skausmo po operaacijos. Be to, šie implantai yra geriau matomi rentgeno metu.

B-lite siūlo daugiau nei 300 implantų rūšių.

REGISTRACIJA

DUK apie krūtų didinimą implantais

Pati operacija atliekama bendrinėje nejautroje, tas jos metu nieko nejausite. Po operacijos duosime jums vaistų nuo skausmo. Diskomfortas paprastai jaučiamas pirmąją savaitę po operacijos.

Tai jūsų asmeninis pasirinkimas. Konsultacijų metu chirurgas patars, išsakys savo profesionalią nuomonę, tačiau galutinį sprendimą priimsite jūs.

Praėjus maždaug šešioms savaitėms po operacijos krūtų implantai pradės įgyti natūralią formą, įsitvirtinti savo vietoje bei minkštėti.

Galutinis operacijos rezultatas bus matomas po 4-6 mėnesių.

Kai kuriais atvejais po operacijos krūtinė gali atrodyti mažesnė dėl įsitempusių raumenų ir audinių. Praėjus gijimo laikotarpiui, raumenys ir audiniai prisitaikys.

Po kiek metų reikėtų keisti krūtų implantus, priklauso nuo implanto gamintojo teikiamos garantijos. Jei gamintojas suteikia 10 metų garantiją, praėjus šiam laikotarpiui reikia atlikti echoskopinį ir kitus tyrimus jeigu jų reikės. Jeigu implanto vientisumas nepažeistas, o moteris patenkinta savo krūtų išvaizda, implantų nereikės keisti. Rekomenduojame krūtų implantus periodiškai tikrintis pas specialistus.

Dažniausiai praėjus gijimo periodui krūtų implantai nėra jaučiami. Susidūrusi su diskomfortu krūtinės srityje po gijimo, apie tai turėtumėte pranešti savo gydytojui.

Po operacijos namo galėsite vykti kitą dieną po gydytojo apžiūros.

Tai mitas. Šiuolaikinėje medicinoje naudojami krūtų implantai yra saugūs, o moterys su jais gyvena įprastą gyvenimą.

Lėktuvu skristi galima anksčiausiai po 4 parų, nors rekomenduojame išlaukti savaitę.

Krūtų implantai nėra kliūtis žindyti, tai labiau priklauso nuo fiziologinių organizmo savybių ir psichologinio moters nusiteikimo. Atliekant operaciją krūtų implantai dažniausiai būna talpinami po raumenimis, tad jie nepažeidžia pieno latakų.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų