Skruostų pakėlimas

Dailūs ir išraiškingi skruostai yra jaunystės požymis, suteikiantis veidui žavesio ir patrauklumo. Ne veltui, moterys būtent makiažu stengiasi akcentuoti šią veido sritį ir ją pabrėžia skaistalais bei kitomis makiažo priemonėmis. O norintiems ir be makiažo turėti dailius skruostus, yra atliekamas skruostų pakėlimas ar skruostų korekcija. Paprastai, koreguoti šią vietą reikia tada, kai žmogus turi neišraiškingus skruostus ir nori pakeisti jų formą bei dydį. Taip pat šia procedūra gali būti koreguojami įgimti defektai ar sužalojimai, atsiradę dėl įvairių traumų.

Vyresniems žmonėms skruostai ima natūraliai smukti ir tai yra vienas akivaizdžiausių amžinių pakitimų veide, lemiantis pavargusio, susenusio veido įspūdį. Skruostų pakėlimas padeda sukritusiam veidui atrodyti jaunatviškiau.

Operacija gali būti derinama su kitomis operacijomis ir procedūromis. Dažniausiai ji atliekama kartu su klasikiniu veido patempimu, riebalų persodinimu į veidą, smakro korekcija.

Skruostų pakėlimas gali būti atliekamas net keliais skirtingais būdais, o kurį iš jų pasirinkti, nuspręsite jūs, pasitaręs su plastikos chirurgu. Šie būdai – tai audinių užpildų injekcijos, skruostų implantai, veido chirurginiai siūlai.

REGISTRACIJA

Skruostų implantai

Skruostų implantai yra naudojami, siekiant pakelti skruostus ir padaryti juos labiau matomus, išraiškingesnius. Implantai gali būti įvairių dydžių, todėl pacientas konsultacijos metu gali pasirinkti, kokios skruosto apimties norėtų ir pagal tai pasirinkti implantą.

Operacija atliekama, taikant bendrąją nejautrą. Jos metu yra atliekami pjūviai burnos viduje ir pro juos įvedami implantai, kurie yra tvirtinami prie kaulo.

Po tokios operacijos veidas būna sutinęs, gali jaustis patirpimas, veržimas, būti matomos kraujosruvos.

Injekcijos

Kitas būdas pakelti skruostams – tai audinių užpildų injekcijos. Tai daug paprastesnis metodas, nes yra atliekamas procedūriniame gydytojo kabinete ir tai nėra invazinė operacija. Skruostų pakėlimas injekcijomis yra neilga procedūra, po kurios galite iškart grįžti į savo kasdienę veiklą. Minusas tas, kad audinių užpildų injekcijas reikia kartoti, nes jų poveikis išlieka iki 1–1,5 metų.

Skruostų pakėlimas injekcijomis gali būti atliekamas, naudojant hialurono rūgšties ar kalcio hydroksiapatito užpildus.

Veido siūlai

Skruostų pakėlimui yra naudojama ir dar viena moderni ir labai patraukli mini invazinė priemonė – tai veido chirurginiai siūlai. Šiuo atveju yra įvedami specialūs siūlai, kurie savo mažyčiais kabliukais užkabina veido audinius ir tai leidžia juos patempti į viršų. Veido siūlų poveikis trunka apie 3–5 metus. Kai kuriuos iš jų vėliau galima pakartotinai patempti.

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų