Krūtų mažinimas

Krūtų mažinimas atliekamas moterims, kurios turi pernelyg dideles krūtis, neleidžiančias pilnavertiškai gyventi: jos trukdo sportuoti, sukelia nugaros, kaklo skausmus, kvėpavimo problemas, pernelyg krenta į akis, suformuoja tam tikrą požiūrį į moterį, dėl kurio neretai būna sunku karjeros srityje, darko bendrą kūno proporciją, sukelia sunkumų renkantis drabužius ir gali turėti įtakos asmeniniam gyvenimui bei santykiams.

Krūtų mažinimo operacija

Operacijos metu yra pašalinama dalis riebalų, odos ir liaukų, sumažinamos ne tik pačios krūtys, bet ir pernelyg didelės spenelių aureolės. Krūtinės mažinimas gali būti atliekamas darant apskritą pjūvį aplink spenelį, apverstos T raidės pjūvį arba pjūvį aplink spenelį kartu su vertikaliu pjūviu iki krūties klostės. Atlikus pjūvį, spenelis atsargiai yra perkeliamas į kitą vietą, suformuojama nauja krūties forma. Pjūvių vietose lieka matomi randai, kurie laikui bėgant blunka.

Po operacijos

Po krūtų mažinimo operacijos yra uždedami tvarsčiai, o pacientei kurį laiką reikia vaikščioti su specialia liemenėle, prilaikančia krūtis, kol vyksta gijimo procesas. Kurį laiką būna jaučiamas maudimas, tinimas, pabrinkimas ir skausmas, kuris gali būti malšinamas vaistais. Po šios operacijos praėjus 1–2 savaitėms galima grįžti į darbą, o po 1–2 mėnesių galima pradėti sportuoti. Operacijos rezultatai yra ilgalaikiai ir matomi iš karto.

Po krūtų mažinimo operacijos atsigavimo procesas būna kiek ilgesnis nei po krūtų pakėlimo operacijos, todėl reikia iš anksto susitaikyti su tuo, kad visiškas atsigavimas įvyks tik po kelių mėnesių.

Gyd. G. Papečkio komentaras

Krūtų sumažinimo operacija atliekama tada, kai krūtys yra ne tik pasmukusios, bet ir per didelės. Kartais jos būna tokios didelės ir sunkios, kad net sukelia stuburo deformacijas, odos iššutimus. Šios operacijos metu ne tik pakeliamos aureolės, bet ir mažinamas krūtų tūris, todėl čia randai visada būna didesni. Efektyviai sumažėjusi ir įgavusi formą krūtis pacientei beveik visad pagerina gyvenimo kokybę ir išsprendžia su dideliu svoriu susijusias problemas.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų