Kamieninės ląstelės

SVF – stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelės – tai svarbiausios riebalinio audinio kamieninės ląstelės. Žmogaus riebaliniame audinyje yra gausu kamieninių ląstelių, kurių paskirtis yra regeneracinė. Naudojant šiuolaikines technologijas, SVF kamieninės ląstelės yra išskiriamos iš riebalinio audinio ir panaudojamos estetinėje medicinoje, atstatant odos stangrumą.

SVF kamieninės ląstelės skatina patį organizmą atstatyti (regeneruoti) tą vietą, kurioje yra sumažėjęs stangrumas ir atsiradę raukšlių. Paprastai tariant, veikimo principas yra toks, kad riebalinio audinio ląstelės aktyvuoja odos pirmtakines ląsteles, skatinančias atsinaujinimą.

Kaip kamieninės ląstelės gali būti panaudojamos grožio srityje?

• Raukšlėms lyginti;
• Išsausėjusiai, stangrumą praradusiai odai atstatyti;
• Papilkėjusiai ir negyvybingai odai atsinaujinti;
• Randų zonų mažinimui;
• Kitoms odos problemoms gydyti.

Kiek laiko išlieka kamieninių ląstelių procedūros poveikis?

Procedūros poveikis yra ilgalaikis ir rezultatai išlieka ilgiau nei 12 mėnesių. Taip pat dalį ląstelių galima išsaugoti jas užšaldant ir pasiliekant vėlesniam laikui. Tokiu atveju, paciento riebalinis audinys yra saugomas audinių banko laboratorijoje, specialioje azoto talpykloje, -196 °C temperatūroje.

Kamieninių ląstelių persodinimo procedūra

Tai nauja, moderni ir saugi procedūra, kurios esmė yra nuosavų ląstelių panaudojimas.

Pradžioje su minimalia chirurgine intervencija paimamas paciento riebalinis audinys, t. y. atliekama nedidelė liposukcija (riebalų nusiurbimas). Iš šio paimto riebalinio audinio yra išgaunamas sterilus individualių kamieninių ląstelių preparatas. Steriliu švirkštu jis suleidžiamas į problemines veido vietas, taip atstatant audinių funkcijas. Suleidimas trunka 10–20 minučių.

Jeigu po riebalų paėmimo, nusprendžiate kamieninių ląstelių neužšaldyti ateičiai, o jomis iškart pasinaudoti, visas procesas truks apie 3–4 valandas, įskaitant ląstelių transportavimo į laboratoriją ir apdorojimo laiką.

Kadangi tai yra paties žmogaus ląstelės, iš jų gautas sterilus preparatas nesukelia atmetimo reakcijos ar kitų šalutinių reiškinių. Oda tampa lygesnė, atrodo „šviežiau, gaiviau“, pagerėja pati odos tekstūra ir būklė.

Naudojant tokią procedūrą, gali būti atitolinamas plastinių operacijų poreikis, nes veido oda ilgiau išlieka jaunatviška.

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų