mommy makeover | gpklinika.lt

Mommy makeover – galimybė sugrįžti į buvusią „save“

Plastikos chirurgijoje paplitusi frazė “mommy makeover” reiškia – pilvo ir krūtų plastiką. Be jokių abejonių, motinystė yra nepakartojama patirtis, tačiau jos metu, kūnas susiduria su pokyčiais. Visgi, pasitaiko situacijų, kai kūno pokyčiai yra tokie ryškūs, jog moterys kovoja ne tik su prarastu pasitikėjimu savimi, bet ir diskomfortu. 

Nėštumo metu, moters kūnas ruošiasi naujagimio atsiradimui – krūtys padidėja ir sustangrėja ruošiantis maitinti naujagimį, o pilvo ertmė išsiplečia, kad vaisius turėtų pakankamai erdvės vystytis. Visas moters kūnas ir organizmas ruošiasi naujai gyvybei, tačiau dėl to nukenčia oda: dažnu atveju išsivysto strijos, dėl sparčiai didėjančių krūtų ir pilvo, pagimdžius – oda į buvusią padėtį nesugrįžta, moters liemuo praranda formą, o pilvas pasmunka.

Pilvo ir krūtų plastika įprastai apima krūtų didinimas implantais ir abdominoplastika. Visgi, atvejų yra įvairių, tad galima kombinuoti operacijas pagal individualius pacienčių poreikius.

Galimos operacijų kombinacijos:

·       Krūtų pakėlimas suteikia estetišką išvaizdą pasmukusioms krūtims;

·       Krūtų augmentacija – krūtų didinimas implantais;

·       Riebalų nusiurbimas (liposakcija) – atsikratoma riebalų sankaupų įvairiose kūno vietose;

·       Abdominoplastika arba pilvo plastika – odos pertekliaus pašalinimas ir sieninių raumenų pilvo zonoje sutraukimas;

·       Intymių vietų plastika – makšties, lytinių lūpų arba klitoriaus korekcija.

Ką svarbu žinoti?

Prieš operaciją būtina apsilankyti ir pasikonsultuoti su plastikos chirurgu. Nebijokite užduoti klausimus ir pasitarti su keliais plastikos chirurgais – taip atrasite sau tinkamiausią. Taip pat, rūkančioms būtina atsisakyti šio įpročio likus 6-8 savaitėms iki numatytos operacijos, nes rūkymas sumažina kraujo pratekėjimą odą, o to pasekoje gijimo procesas užtrunka ilgiau. Svarbu atkreipti dėmesį ir maitinančioms mamoms – rekomenduojama planuoti operaciją (krūtų didinimo ir pakelimo) praėjus maždaug 6 mėnesiams baigus maitinti vaiką, jog organizmas spėtų atsigauti po hormonų pokyčių.

Pooperacinis laikotarpis ir gijimo procesas:

Gijimo procesas priklauso nuo pasirinktų operacijų tipų ir kitų asmeninių savybių. Visgi, žvelgiant bendrai, atsigavimas po krūtų pakėlimo operacijos trunka nuo 2 iki 3 savaičių, po riebalų nusiurbimo maždaug nuo 1 iki 3 savaitės, po pilvo plastikos operacijos prie įprasto gyvenimo ritmo galėsite sugrįžti praėjus po operacijos maždaug mėnesiui. Svarbu paminėti, kad po operacijos jaučiamas tam tikras diskomfortas, matomi patinimai, mėlynės, tačiau neišsigąskite, tai – normali kūno reakcija.

Nors po operacijos rekomenduojama vaikščioti siekiant išvengti kraujo krešulių, aktyvesnę fizinę veiklą ir sunkumų kilnojimą vertėtų riboti maždaug 8 savaites po operacijos.

Po operacijos būtina bent du kartus apsilankyti pas jus operavusį plastikos chirurgą apžiūrai. Galutiniu rezultatu džiaugtis galėsite praėjus maždaug 6 mėnesiams po atliktos operacijos.

Daugiau informacijos:

 +370 656 82505

 klinika@gpklinika.lt

 https://gpklinika.lt

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų