Krūtų operacija

Viena populiariausių operacijų estetinėje chirurgijoje – tai krūtų operacija. Kasmet šių operacijų skaičius tik didėja, nes vis daugiau moterų nori padailinti šią kūno vietą ir jaustis moteriškiau. Tačiau visos moterys susiduria su skirtingomis situacijomis ir krūtinę nori koreguoti dėl individualių priežasčių, todėl yra atliekama daugybė skirtingų krūtų operacijų. Jeigu vienos moterys ryžtasi krūtinės operacijai dėl estetinių priežasčių ir noro turėti dailesnius apvalumus, tai kitos tą daro dėl sveikatos problemų.

Dalis moterų nėra gamtos apdovanotos didele krūtine, todėl nori ją pasididinti, kad jaustųsi patrauklesnės. Kai kurios moterys krūtinės apskritai neturi ir susiduria su dideliu psichologiniu diskomfortu. Šiuo atveju, netgi galima sakyti, kad krūtų operacija atliekama ne tam, kad krūtinę padidintume, o tam, kad ją tiesiog sukurtume.

Kitos, priešingai, turi pernelyg didelę krūtinę, trukdančią kasdieniame gyvenime, ir netgi dėl to sulaukia užgaulių replikų, todėl, galiausiai, nusprendžia ją susimažinti ir taip pagerinti savo gyvenimo kokybę. Pernelyg didelė krūtinė susilaukia daug aplinkinių dėmesio, kuris moteriai gali būti nemalonus. Dažnai tenka girdėti, kad tokia krūtinė moteriai trukdo darbe siekti karjeros, nes į ją nežiūrima kaip į rimtą specialistę, o pastebimi tik apvalumai.

Dar viena moterų grupė į plastikos chirurgus kreipiasi dėl senėjimo proceso, kuris labai paveikia krūtinę ir ji tampa suglebusi. Plastinė krūtų operacija taip pat labai dažnai atliekama jaunoms mamoms, nes po gimdymų ir vaikų žindymo krūtinė tampa tarsi „tuščia“, nukarusi. Taip pat yra moterų, kurių abi krūtys yra asimetriškos ir jos dėl to jaučia didelį diskomfortą.

REGISTRACIJA

Taigi, pagrindinės atliekamos krūtų operacijos:

• Krūtų didinimas implantais;
• Krūtų didinimas riebalais;
• Krūtų didinimas, naudojant ir implantus, ir riebalus;
• Krūtų mažinimas;
• Krūtų asimetrijos panaikinimas;
• Krūties atstatymas po pašalinimo;
• Dėl amžiaus suglebusios krūties atjauninimas;
• Krūtų pakėlimas.

Šiais laikais gali būti atliekamos visos, net ir pačios sudėtingiausios krūtų operacijos, todėl jeigu svarstote apie krūtų operaciją, pirmiausiai, atvykite pasikonsultuoti su gydytoju, kuris patars ir rekomenduos, kaip galima geriausiai išspręsti jūsų problemą.

Krūtų didinimas: kokį metodą pasirinkti? Apie mus rašo:

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų