Krūtų didinimas

Operacijos trukmė1–3 valandos
NejautraBendroji
Po operacijos priežiūra1 naktis klinikoje
Operacijos kartojimasAtliekama vieną ar daugiau kartų, pagal poreikį ir pageidavimą
RezultataiIlgalaikiai
DerinimasDažnai atliekama kartu su krūtų pakėlimo operacija

Krūtų didinimas gali būti atliekamas, naudojant implantus, chirurginius siūlus ar persodinant riebalus. Šiuo metu labiausiai išvystytas ir paplitęs būdas yra krūtų implantai. Jie būna įvairių rūšių, dydžių ir formų ir pacientėms tereikia pasirinkti implantą pagal savo pageidavimus.

Krūtų didinimas implantais atliekamas, kai moters krūtys mažos, neišsivysčiusios, suvytusios po maitinimo krūtimi, asimetriškos, kai norima pagerinti figūros balansą, patobulinti savo įvaizdį, padidinti pasitikėjimą savimi. Taip pat krūtų implantai naudojami atstatyti krūtį po mastektomijos, keičiant lytį ir t. t.

Implantų dydis ir forma parenkama, atsižvelgiant į pacientės pageidavimus, krūtinės ląstos formą, jos diametrą, pačios krūties pasmukimą. Reikia pažymėti, kad labiau pasmukusią krūtį gali reikėti pakelti, o tik po to koreguoti dydį implantu. Implantai gali būti užpildyti fiziologiniu skysčiu, silikonine želė arba hidrogeliu.

Krūtų didinimo kaina priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip didinimo metodas, pasirinktų implantų firma, implantų dydis, jūsų asmeninės situacijos sudėtingumas ir t. t. Kainą aptarsite konsultacijos su plastikos chirurgu metu.

Operacija

Krūtų didinimo operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Naudojami įvairūs pjūviai įdėti implantui (po liauka, per pažastį, apie spenelius, per bambos sritį). Implantas įdedamas į ložę, suformuotą krūties audiniuose, kuri gali būti virš raumens, po pieno liauka, po raumens fascija, dalinai po raumeniu ir dalinai po liauka (taip vadinama dviejų lygių ložė).
Krūtinės didinimo operacija baigiama drenuojant implanto ložę, kad pasišalintų likę audinių skysčiai ir būtų kraujavimo kontrolė. Pacientė vieną parą paliekama priežiūrai klinikoje, o kitą dieną, pašalinus drenus, išleidžiama namo.

Po operacijos

Krūtinės didinimas yra operacija, po kurios, ypač pirmąją savaitę, reikia riboti fizinį aktyvumą, rankų judesius. Specialią liemenėlę reikia dėvėti 4 savaites. Pažymėtina, kad fizinio apribojimo režimas nėra labai griežtas, tačiau aktyviai sportuoti, ypač, kai atliekami rankų judesiai, griežtai negalima 4–6 savaites, nes šiuo laikotarpiu formuojasi implanto ložė, kuri nulemia implanto padėtį.

Pooperacinė rizika

Kaip ir kiekviena intraveninė operacija, krūtų didinimas taip pat turi bendro pobūdžio riziką, tačiau kai kurios komplikacijos būdingos tik šiai procedūrai. Tai kraujavimas į implanto ložę po operacijos, infekcija, skysčių kaupimasis apie implantą, kapsulės kontraktūra, implanto sukimasis, spenelio jautrumo pakitimai, implanto trūkimas ir kt. Smulkiau apie galimus šalutinius poveikius gydytojas visuomet papasakos konsultacijos metu.

Gyd. G. Papečkio komentaras

Krūtinės didinimas implantais – viena populiariausių estetinių operacijų, nes poreikis subalansuoti savo figūrą, pagerinti įvaizdį, padidinti pasitikėjimą savimi yra labai didelis. Taip pat ryški visuomenės nuomonė, tam tikrų standartų, profesijos, užimamos socialinės padėties įtaka.
Išskiriamos dvi pagrindinės problemos, dėl kurių atliekamas krūtų didinimas – tai neišsivysčiusios, mažos krūtys ir po nėštumo bei maitinimo suvytusios krūtys. Jei pirmoji priežastis paliečia tik dalį moterų, tai antroji apima beveik visas gimdžiusias ir maitinusias moteris, todėl poreikis atstatyti krūtų formą yra labai didelis ir krūtinės didinimas moterims tampa kelias į moteriškumo atgavimą.

Nuomonės permainos

Reikia pažymėti, kad šiuo metu krūtis nori koreguoti ir ta moterų grupė, kuri anksčiau buvo net ir labai neigiamai nusistačiusi prieš tokias operacijas. Šiai grupei priskiriamos socialiai aktyvios, siekiančios karjeros, turinčios aukštąjį išsilavinimą moterys. Aišku, jų poreikiai saikingesni, tačiau gamtos įtaka taip pat labai didelė, o estetika visose gyvenimo srityse, taip pat ir kūno grožyje, tampa labai aktuali.
Implantus gaminančios įmonės nuolat tobulina savo produkciją, t. y. kuriamos naujos implantų formos, keičiamos silikoninio gelio savybės.
Mano patirtis, dirbant šioje srityje (daugiau nei 20 metų), leidžia palyginti implantus su skystu geliu ir naujuosius su netekančiu – kohezyviniu geliu.

3D naujiena

Naujų implantų formų asortimentas ypač padidino galimybę siekti geresnio estetinio rezultato. Dar viena naujiena – speciali kompiuterinė 3D programa Crisalix, padedanti moterims apsispręsti, vaizdingai pamatyti tikėtinus rezultatus, kuriuos suteiktų krūtinės didinimas, palyginti įvairių formų, skirtingų gamintojų implantus, palyginti įdėjimo būdus, pamatyti, koks vaizdas būtų apsirengus drabužius ar maudymosi kostiumėlį.
Naujausi krūtų implantų konkurentai, kurie atsirado dėl naujo požiūrio į estetiką, yra krūtų formos korekcija su riebalų persodinimu ir krūtis pakeliantys siūlai. Taip pat krūtų didinimas gali būti atliekamas derinant abu būdus: implantus ir riebalų persodinimą. Tokiu atveju yra įsodinamas mažesnis implantas, o krūtinė dar papildomai padailinama pačios moters persodinamais riebalais.

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų