Krūtų didinimas

Operacijos trukmė1–3 valandos
NejautraBendroji
Po operacijos priežiūra1 naktis klinikoje
Operacijos kartojimasAtliekama vieną ar daugiau kartų, pagal poreikį ir pageidavimą
RezultataiIlgalaikiai
DerinimasDažnai atliekama kartu su krūtų pakėlimo operacija

Krūtų chirurgija daug metų yra viena populiariausių plastinių operacijų. Krūtų didinimui dažniausiai pasitelkiami krūtų implantai, taip pat galimas krūtų pakėlimas, didinimas riebalais ar operacijos naudojant specialius siūlus.

Kaip atliekama krūtų didinimo operacija?

Atliekant krūtų operaciją implantais, galimi įvairūs implantų įdėjimo būdai – jie gali būti įdedami per pjūvį po liauka, apie spenelius, per pažastį, per bambą. Implantas įdedamas į krūtinės audiniuose suformuotą ložę, kuri gali būti virš krūtinės raumens, po raumens fascija, po pieno liauka, dalinai po raumeniu ir dalinai po liauka. Atliekant krūtų operaciją su riebalais, jie atsiurbiami iš vienos kūno vietos, specialiai paruošiami ir persodinami į krūtį. Taip pat krūtų korekcijai gali būti naudojami specialūs chirurginiai siūlai, skirti krūtinės audinio fiksavimui ir pakėlimui, po jų nelieka randų.

Kokiais atvejais dažniausiai kreipiamasi dėl krūtų didinimo?

Dažniausiai krūtų didinimas pasirenkamas dėl įvairių priežasčių, tokių kaip įgimtai nedidelė krūtinė ar krūtų asimetrija. Dažnai gražios krūtys po gimdymo ar svorio numetimo taip pat pasikeičia.

Konsultacija prieš operaciją plastikos chirurgo kabinete

Galvojant apie operaciją, visada rekomenduojame atvykti į konsultaciją su gydytoju Gintaru Papečkiu. Konsultacijos metu galėsite aptarti galimus operacijų būdus, gydytojas jums pasiūlys optimaliausią, taip pat parodys savo atliktų darbų nuotraukas. Konsultacijos metu sužinosite apie implantus, jų savybes, taip pat apie Lietuvoje naudojamus implantus ir kuo jie skiriasi. Galėsite juos apžiūrėti, pačiupinėti. Gydytojas, atsižvelgdamas į jūsų krūtinę, rekomenduos implantų dydį, tad jums bus žymiai lengviau apsispręsti operacijai bei pasirinkti tinkamus implantus. Konsultacijos metu yra galimybė sumodeliuoti 3D atvaizdą ir įvertinti tikėtinus krūtų operacijos rezultatus, parinkti implantų dydžius. Konsultacijos metu nusprendžiama, ar bus naudojamas tik vienas metodas, ar jų deriniai, kadangi kartais vienas operacijos būdas duoda ne tokį gerą rezultatą kaip kelių derinimas. Po to, jei nuspręsite operuotis, bus atliekami matavimai, paaiškintas priešoperacinis režimas, nurodoma, kokių tyrimų reikės.

Kokius klausimus svarbu aptarti su chirurgu prieš krūtų didinimo operaciją?

Kiekvienas chirurgas turi savo grožio supratimą, savo stilių, patirtį. Atėjus konsultuotis pas pasirinktą chirurgą, reikia su juo pasikalbėti, suprasti jo grožio supratimą, pvz., kaip jis suvokia krūtų grožį. Žinoma, turite pasakyti savo pageidavimus, tačiau dažnai chirurgas siūlys variantus, kurie jo nuomone būtų geresni. Patyręs specialistas argumentuos savo teiginius ir parodys savo darbų rezultatus. Neapsiribokite tik vienu chirurgu, apsilankykite pas kelis ir išsirinkite tą, kurio grožio supratimas artimiausias jūsiškiam.

REGISTRACIJA

Ar galima numatyti kokį rezultatą duos krūtų didinimo operacija?

Su specialia Crisalix programa galima atlikti 3D modeliavimą konkrečiam atvejui. Taip pat gydytojas, remdamasis jūsų krūtinės išvaizda, gali parodyti panašiausius pavyzdžius iš savo praktikos.

Ar aš esu tinkamas kandidatas krūtų operacijai?

Jeigu manote, kad jums reikia koreguoti krūtinę, tai yra jūsų pasirinkimas, tačiau galutinis sprendimas bus priimtas drauge su profesionalu, įvertinus jūsų norus, lūkesčius bei krūtų būklę. Bet kokiu atveju dėl operacijos sprendimą teks priimti jums.

Kada krūtų didinimo operacijos negalima atlikti?

Dažniausiai krūtų operacijos neatliekamos jaunesnėms kaip 18 metų merginoms, tačiau galimos tam tikros išimtys. Operacija neatliekama esant tam tikriems susirgimams. Taip pat operuotis nerekomenduojama žindymo metu ar praėjus mažiau kaip pusei metų po žindymo, kadangi per tą laikotarpį krūtys gali pasikeisti.

Ar krūtų didinimo operacija yra saugi?

Visos krūtų operacijos Gintaro Papečkio klinikoje atliekamos laikantis specialaus protokolo, operacinėje dirba patikimas ir aukštos kvalifikacijos personalas. Prieš operaciją gydytojo komanda sprendžia operacijos rizikos laipsnį, įvertina atliktus tyrimus, ir, jei reikia, atlieka specialius tyrimus.

Kas įeina į krūtų didinimo operacijos kainą?

Į operacijos kainą įeina klinikoje gaunamos paslaugos – operacija, anestezija, sunaudoti medikamentai (taip pat ir vaistai, skiriami tiek prieš operaciją, tiek po jos). Jei krūtų operacija numatoma su nakvyne, įskaičiuota būna ir nakvynės kaina, taip pat slauga, maitinimas, kitos specialios priemonės.

Pasiruošimas krūtų didinimo operacijai

Prieš operaciją reikia laikytis gydytojo duotų nurodymų, atlikti reikalingus kraujo tyrimus, vartoti paskirtus medikamentus. Į operaciją reikia atvykti nusiprausus, sričių, kurios bus operuojamos, negalima tepti kremais ar losjonais. Klinikoje gausite specialius rūbus, chalatą, šlepetes ir būtinąsias asmens higienos priemones. Operacijos dienos rytą negalėsite valgyti ir gerti, vairuoti automobilio. Jei operacija bus atliekama po pietų, nuo paskutinio valgymo ir gėrimo turi būti praėję bent 4 valandos. Operacijos išvakarėse galite maitintis įprastai, nors patariama daugiau gerti skysčių nei įprasta.

Krūtų didinimo operacijos trukmė

Jeigu implanto įdėjimas bus standartinis, o krūtinė nedidelė, operacija gali trukti ir 40 -50 minučių. Tačiau darant kompleksines operacijas, pvz., persodinant riebalus, atliekant areolos pakėlimą, siūlų vėrimą, trukmė gali būti ir 2 – 3 valandos.

REGISTRACIJA

Kaip atliekama krūtų didinimo operacija?

Operacijos atlikimo būdai priklauso nuo jos tipo. Gali būti pasirenkami įvairūs implantų dėjimo tipai, kartu daromas krūtų pakėlimas, persodinami riebalai ar atliekamas krūtų mažinimas. Dažniausiai didinant krūtinę implantais pasirenkamas ir riebalų persodinimas. Jie paimami iš vienos kūno vietos ir persodinami krūtinėn. Galima derinti riebalų atsiurbimą korekcijos tikslais su krūtų didinimu.

Krūtų didinimo operacijos derinimas su kitomis procedūromis

Dažniausiai krūtų operacijos derinamos su krūtų pakėlimu, riebalų persodinimu, bet gali būti atliekamos ir visai nesusijusios operacijos, pvz., nosies formos korekcija, kartais pilvo plastika. Tačiau iš karto nebus galima atlikti daug korekcijų, kadangi dėl to užsitęsia operacijos trukmė, padidėja jos apimtis, išauga rizikų tikimybė. Dėl šių priežasčių krūtų operacijas stengiamasi derinti su minimaliomis procedūromis. Dažnai pacientės renkasi procedūras veido sričiai, pvz., riebalų persodinimą ar PRP procedūrą.

Koks nedarbingumo terminas po krūtų operacijos?

Visos odos žaizdos sugyja standartiškai maždaug per savaitę laiko. Tačiau atsistatymas ir darbingumo grįžimas labai priklauso nuo atliktos operacijos apimties ir darbo pobūdžio. Jeigu darbas yra ofise, prie kompiuterio, į jį grįžti galite po operacijos praėjus savaitei. Jeigu darbas susijęs su rankų judesiais, yra fizinis, prireiks 6 savaičių.

Kokiais atvejais reikia pakartotinės krūtų operacijos?

Ankstyviausia priežastis, dėl kurios tenka kartoti operaciją, gali būti kraujavimas į implanto ložę. Paprastai tokiu atveju pakartotinės operacijos prireikia pirmąją parą – tenka revizuoti žaizdą ir sustabdyti kraujavimą. Vėlesnės korekcijos galimos dėl implanto kapsulės randėjimo, implanto sukimosi ir pasmukimo. Kartais laikui bėgant pakinta krūtų forma. Visi šie išvardinti atvejai yra reti.

Po kiek laiko matomas krūtų operacijos efektas?

Didinant krūtis su implantais, efektas matomas iš karto, nors tai ir nėra galutinis rezultatas. Paprastai pilnas rezultatas po krūtų didinimo matomas praėjus maždaug 6 mėnesiams, kai implantas „atsistoja“ į savo vietą ir visi audiniai prie jo prisitaiko, tik reikia atsiminti, kad krūtinė su implantais kinta visą gyvenimą. Jei būna atliktos papildomos procedūros kaip krūtų pakėlimas ar riebalų persodinimas, tai laukti reikia ilgiau – iškart po operacijos rezultatas gali būti ne visai gražus, vėliau jis bus toks, koks buvo numatytas, tad pacientei teks apsišarvuoti kantrybe ir išlaukti.

Ar po krūtų didinimo liks randai?

Deja, operacijos be rando padaryti neįmanoma. Jeigu krūtinė didinama su implantu, randas priklausomai nuo pasirinktos vietos bus 4 cm ilgio. Jei bus atliekamas krūtų pakėlimas, randas gali būti apie areolą, apie jos kraštą, raketės ar inkaro formos. Pastaruoju metu atliekamas ir vidinis krūties pakėlimas, randas tada būna tik vienas – 4 cm po krūtine implantui įdėti.

Kaip elgtis po krūtų didinimo operacijos?

Tai nėra didelė operacija ir žmogus nebus visiškas ligonis – bus galima ir vaikščioti, ir eiti pasivaikščioti, tačiau rekomenduojama prisilaikyti ramesnio režimo, pvz., nedirbti jokių namų apyvokos darbų ar ruošti maisto. Jeigu yra mažas vaikas, bent pirmą savaitę kas nors turi padėti jį kilnoti. Tačiau judėjimas po krūtų operacijos reikalingas.

Kokia turėtų būti pooperacinė priežiūra?

Kadangi žaizda būna užklijuota ir sugyja maždaug per savaitę, jos negalima liesti. Po operacijos negalima šlapinti žaizdos, kadangi dėl to kyla infekcijos pavojus. Bent savaitę iki odos sugijimo ji turi būti sutvarstyta ir neprieinama vandeniui. Nors kartais naudojami specialūs tvarsčiai, leidžiantys maudytis po dušu. dažniausiai nerekomenduojame to daryti ir tenka apsiprausti ne duše, o naudojantis kitomis priemonėmis. Taip pat reikia nešioti specialią liemenėlę.

Kodėl krūtų didinimo operacijai verta rinktis mūsų kliniką?

Galime pasigirti, kad gydytojas Gintaras Papečkys turi labai didelę patirtį, per ilgus praktikos metus yra sukaupęs daug pavyzdžių, įvairiausių atvejų. Patirties dėka galime geriau prognozuoti tikėtiną operacijos rezultatą, o mūsų grožio supratimas mums atrodo geriausias. Bet grožis – jūsų pasirinkimas.

REGISTRACIJA

DUK

Operacijos atliekamos taikant pilną nuskausminimą. Pooperacinio periodo metu skausmai yra būdingi, tačiau jie nebūna labai stiprūs, tad skiriame paprastus nuskausminančius medikamentus, kurių paprastai pakanka.

Pakartotinės operacijos yra labai retos.

Randai po krūtų operacijos lieka ir jie priklauso nuo operacijos pobūžio, pvz., didinant krūtinę implantais, lieka maždaug 4 cm ilgio randai, kurie yra mažai pastebimi, o jeigu daromas krūties pakėlimas, randas gali būti aplink areolą ir nueinantis žemyn per krūties audinį.

Namo po krūtų didinimo operacijos išleidžiame sekančią dieną.

Rekomenduojama skristi ne anksčiau kaip praėjus 5 – 7 dienoms po operacijos. Paprastai po savaitės kviečiame į kliniką perrišimui ir gydytojo apžiūrai, tad savaitė yra rekomenduojamas laikotarpis niekur neišvykti.

Rekomenduoja išlaukti bent pusmetį.

Sportuoti galima parėjus 4 savaitėms po operacijos.

Vairuoti galima praėjus maždaug savaitei po operacijos

Grįžimas į darbą priklauso nuo darbo pobūdžio. Jei darbas ramus, sėdimo pobūdžio, į jį grįžti galima jau po savaitės. Nuo fizinės veiklos susilaikyti reikia ilgiau – iki 4 sav.

Taip, mūsų klinikoje teikiamos išsimokėjimo paslaugos, vertinimą ar gautumėte šią paslaugą galima atlikti vietoje.

Krūtų didinimo operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą.

Mūsų klinikoje yra teikiamos maitinimo paslaugos po operacijų, maistą pacientams užsakome iš tiekėjų.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų