Krūtų didinimas riebalais

Įprasta manyti, kad krūtų didinimas atliekamas implantais. Tačiau pastaruoju metu populiarėja ir kitas metodas – tai krūtų didinimas riebalais. Šios operacijos metu yra atliekamas riebalų paėmimas iš kitos kūno vietos ir suleidimas į krūtis. Krūtų didinimas riebalais yra tinkamas būdas toms moterims, kurios nori nelabai daug padidinti krūtis.

Nors pati krūtų didinimo riebalais idėja nėra nauja, tačiau paskutiniais metais ji ėmė populiarėti, nes kelios plastikos chirurgų-tyrėjų grupės paskelbė apie sėkmingus rezultatus šioje srityje. Tačiau šį metodą kol kas riboja tas faktas, kad prigyja ne visos riebalų ląstelės, o tik dalis jų. Paprastai prigyja apie 30–70 proc. riebalų.

Krūtų didinimas riebalais nėra tinkamas būdas toms moterims, kurios svajoja savo krūtis padidinti dviem ar daugiau dydžių. Taip yra todėl, kad krūtis savyje gali turėti ribotą riebalinių ląstelių kiekį.

Krūtų didinimo riebalais privalumai

Šis metodas labai patrauklus toms moterims, kurios nenori implantų ir pageidauja natūralaus krūtų didinimo būdo bei švelnaus rezultato. Procedūra yra minimaliai invazinė ir nėra pjūvių, kurie yra daromi krūtų implantų įvedimo operacijos metu. Taip pat ši procedūra tinkama, kai reikia pakoreguoti nedidelę krūtų asimetriją.

Krūtinės didinimas riebalais suteikia dar vieną privalumą – vienu metu galima atlikti dvi operacijas: riebalų nusiurbimą nuo nepageidaujamos zonos ir riebalų persodinimą į krūtis.

Procedūra

Procedūra susideda iš dviejų pagrindinių žingsnių – riebalų paėmimo ir riebalų persodinimo.

Pirmuoju žingsniu gydytojas atlieka liposukciją donorinėse vietose, kurias kartu su gydytoju aptarėte ir pasirinkote. Tai turi būti tokios vietos, kuriose yra pakankamas riebalų kiekis. Dažniausiai tai būna tokios zonos kaip pilvas, kojos ar klubai. Riebalų paėmimo metu gydytojas atidžiai paima riebalus, modeliuodamas ir tolygiai kontūruodamas šią vietą. Riebalų paėmimas yra atliekamas naudojant pažangią šiuolaikinę techniką, kuri yra švelni ir užtikrina paimtų riebalų ląstelių gyvybingumą. Tada riebalai yra atskiriami, apdorojami ir paruošiami leidimui į krūtis.

Antrosios stadijos metu riebalai yra atidžiai suleidžiami į krūtis taip, kad jie integruotųsi į esamus riebalus ir kitus audinius.

Po riebalų persodinimo jūsų krūtys bus patinusios iki kelių savaičių, taip pat jos gali būti raudonos, gali atsirasti mėlynių. Po kurio laiko, praėjus gijimo procesui, pamatysite tikrąjį savo krūtų vaizdą ir džiaugsitės jų natūralia forma.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų