Lūpų putlinimas

Operacijos trukmė30 minučių–2 valandos
NejautraVietinė
Po operacijos priežiūra Ambulatorinė, tą pačią dieną pacientas išleidžiamas namo
Operacijos kartojimasProcedūras reikia kartoti
Rezultatai Nuo kelių mėnesių iki 2 metų, priklausomai nuo naudojamo būdo

Lūpų putlinimas, arba įvairios kitos lūpų formos korekcijos, yra atliekamos tada, kai žmogus nėra patenkintas jų forma, nori turėti putlesnes lūpas, atkurti buvusią jų išvaizdą, kuri keičiasi su amžiumi, arba pageidauja sustyguoti savo veido proporcijas. Dėl senėjimo proceso ir žalingų įpročių, kaip ir visa žmogaus oda, taip ir lūpos, praranda kolageną ir riebalus. Dėl to jos susiraukšlėja, tampa nelygios ir atrodo nebe taip kaip jaunystėje. Tačiau lūpų putlinimas atliekamas ne tik dėl senatvinių pakitimų, bet ir tada, kai žmogus iš prigimties turi labai siauras lūpas ir pageidauja jas pastorinti. Lūpų putlinimo kaina paprastai priklauso nuo pasirinkto korekcijos būdo.

Lūpų korekcija šiandien yra viena dažniausių procedūrų, kuri atliekama labai įvairaus amžiaus pacientams. Natūralu, kad lūpų putlinimas yra atliekamas net keliais skirtingais būdais, kuriuos pacientas pasirenka konsultacijos pas gydytoją metu. Vienas iš būdų yra operacinis lūpų didinimas implantais, o kiti būdai – tai lūpų injekcijos, kurių metu yra suleidžiami įvairūs audinių užpildai arba persodinami nuosavi riebalai. Visus injekcinius būdus paprastai tenka kartoti.

Lūpų implantai

Lūpų putlinimas naudojant implantus, atliekamas pro nedidelius pjūvius, einančius iš vidinės lūpos pusės, įdedant implantus. Jų minusas tas, kad jie gali pasislinkti į kitą vietą, sukelti uždegimą ar atmetimo reakciją. Implantai yra ilgiausiai išbūnanti lūpų putlinimo procedūra, nes jie išsilaiko bent dvejus metus.

REGISTRACIJA

Riebalų persodinimas į lūpas

Lūpos gali būti koreguojamos, persodinant į jas nuosavus riebalus, kurie yra paimami iš kitų kūno vietų (dažniausiai pilvo, šlaunų, klubų), specialiai apdorojami ir įleidžiami į lūpas. Tai lūpų putlinimas natūraliu savo organizmo produktu.

Audinių užpildų injekcijos

Šiuo metu tai populiariausias lūpų putlinimo būdas, kuris yra gana paprastas, greitas ir patogus, tačiau minusas tas, kad šios procedūros metu galima perdozuoti užpildo, taip pat procedūrą reikia kartoti.

Lūpos trumpinimas

Lūpos trumpinimas – tai operacija, kurios metu chirurginiu būdu yra pakeliama pailgėjusi viršutinė lūpa. Tai nutinka su laiku, dėl organizme vykstančių amžinių pokyčių. Pailgėjusi lūpa yra vienas tų ženklų, kuris išduoda tikrąjį amžių, todėl lengvai ir saikingai ją pakėlus, vėl atsiranda moteriškas žavesys, šypsantis gražiai matosi dantys, o lūpos atrodo itin jaunatviškai.

Gyd. G. Papečkio komentaras

Šiuo metu populiariausias lūpų formos korekcijos būdas yra audinių užpildų injekcijos. Tai geras lūpų didinimo būdas, nes lūpų putlinimas atliekamas paprastai ir greitai. Tačiau jis turi ir trūkumų – gali būti lengvai perdozuojamas, nes užpildai sutraukia vandens molekules ir gaunamas lūpos vaizdas, kuriam net atsirado pavadinimas „ančiuko lūpos“.

Lūpų korekciją su riebalų persodinimu aš naudoju apie 20 metų ir matau, kad visą šį laikotarpį rezultatas yra geras. Šios operacijos trūkumai tokie, kad riebalų persodinimas – kiek sudėtingesnė procedūra, nes ne visi riebalai prigyja, nėra galimybės juos persodinti labai tiksliai, todėl aš visada derinu šias abi procedūras, kad gaučiau kuo natūralesnį, efektyvesnį rezultatą.

Šiuo metu labai išpopuliarėjo lūpos sutrumpinimas ją „pakeliant“ chirurginiu būdu. Po operacijos lieka vos pastebimas randas ties nosies šaknimi. Lūpos pakėlimas yra labai efektinga operacija, koreguojant amžinį lūpos prailgėjimą, kuris yra vienas iš senėjančio veido požymių. Tačiau taip pat atlieku daug šių operacijų ir jaunoms merginoms bei moterims, kurios turi įgimtą ilgesnę lūpą arba nori efektingesnės viršutinės lūpos formos, kad matytųsi gražūs priekiniai dantys.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų