Mini invazinės veido formos korekcijos

Mni invazinės veido formos korekcijos – tai labai populiarėjanti veido grožio chirurgijos ir estetinės medicinos sritis. Mini invazinė procedūra – tai toks chirurginės intervencijos būdas, kai rezultatas pasiekiamas naudojant labai mažus operacinius pjūvius arba tik nedideles angas odoje.
Pacientus labai neramina tradicinėje chirurgijoje naudojami pjūviai, po kurių lieka randai. Kartais jiems netgi būna svarbiau likęs randas nei galutinis rezultatas. Pamažu keičiantis veido estetikos supratimui, pradeda dominuoti natūralus rezultatas, kuris kartais yra ne toks ryškus, aplinkinių mažiau pastebimas. Tuomet žmogaus veidas atrodo atjaunėjęs, labiau švytintis, tačiau realiai nesuprantama, kad buvo atlikta mini invazinė intervencija. Būtent tokiomis procedūromis yra išvengiama liūdnai pagarsėjusio „veido kaukės“ efekto, kai, siekiant maksimalaus rezultato, yra persistengiama ir veidas tampa tarsi negyvas ir dirbtinai išlygintas.

Gydytojo Gintaro Papečkio komentaras

Gilinantis į veido amžinių pakitimų procesą, nustatyta, kad veido audiniai smunka tik paviršiniuose sluoksniuose (oda, poodžio riebalai, paviršinis veido riebalų sluoksnis (SMAS). Gilesnius sluoksnius prie veido kaulų tvirtai fiksuoja raiščiai. Todėl chirurginiai veidą pakeliantys siūlai, kurie pradžioje chirurgų buvo priimti skeptiškai, užsitarnavo savo vardą kaip efektyvi, labai natūralų veido atjaunėjimo rezultatą suteikianti priemonė.

Rinkoje atsiranda vis nauji chirurginiai siūlai, kurie yra įvedami per minimalią skylutę odoje arba pro nedidelį pjūvį (pvz. silhouette lift). Šiuos būdus aš labai entuziastingai pradėjau naudoti jau prieš 10 metų ir šiuo metu jie jau tapę visų pripažintais. Mini invazinės intervencijos apima ne tik chirurginius siūlus, bet ir daugelį kitų procedūrų, tokių kaip riebalų išsiurbimas ir persodinimas į veidą, audinių užpildai, PRP, botulino toksino injekcijos, kamieninių ląstelių injekcijos.

Svarbu žinoti, kad šias korekcijas galima ir reikia pradėti atlikti žymiai jaunesniame amžiuje, kai pasirodo pirmieji ryškesni senėjimo pokyčiai (nuo 35 m.). Tokiu būdu visi šie pakitimai sumažinami ir atitolinami iki vėlesnio amžiaus, kuomet jau reikia imtis tradicinių didesnių chirurginių intervencijų. Pavyzdžiui, klasikinio veido pakėlimo operacija pastaruoju metu pacientams, kurie naudojasi šiuolaikinės estetinės medicinos priemonėmis, siūloma nuo 55 m. ir vyresnėms.
Taigi šiuolaikinės estetinės medicinos ir chirurgijos metodai yra labiau universalūs ir efektingesni, natūralesni, nors, iš kitos pusės, kol kas tradicinių estetinės chirurgijos operacijų išvengti neįmanoma, tačiau galima sumažinti jų apimtį ir nutolinti atlikimo laiką.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų