Botulino toksino injekcijos

Botulino toksinas – medicininis preparatas, skirtas koreguoti mimikos – dinamines raukšles. Šias raukšles pagal veido sritis galima suskirstyti į tam tikras grupes:

• nustebimo raukšlės – kaktoje atsiranda pakėlus antakius;
• pykčio raukšlės, atsirandančios tarp antakių susiraukus;
• juoko raukšlės arba „žąsų pėdelės“, atsirandančios apie akis juokiantis.

Botulino injekcijos (dažnai vadinamos tiesiog „botokso injekcijos“) padeda koreguoti ir kitas sritis, tokias kaip nosies raukšlės, raukšlės apie lūpas, kaklo, dekoltė srities raukšlės. Šios medžiagos veikimo principas tas, jog raumenys, į kuriuos buvo sušvirkštos botulino injekcijos, nebegauna elektrinių impulsų, kurie anksčiau versdavo juos susitraukinėti, jie tampa neaktyvūs. Kadangi raumenys nebejuda, oda toje vietoje išsilygina ir nebesusimeta į raukšles.

Botulino injekcijos privalumai:

• procedūra yra lengva,
• nereikia ypatingo pasiruošimo,
• trumpa procedūros trukmė.

Botulino toksino injekcijos taip pat yra naudojamos padidėjusio prakaitavimo gydymui. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Didžiausias procedūros minusas tas, kad botulino injekcijos rezultatas trunka tik 4 – 6 mėn. Vėliau raumenys ir vėl tampa judrūs ir procedūrą reikia kartoti.
Ypač svarbu, kad grožio injekcijas atliktų savo darbą išmanantis gydytojas, nes reikia tiksliai žinoti, į kokias vietas suleisti medžiagą. Kai injekcijas atlieka ne specialistai, dažniausiai pasitaiko komplikacijų ir rezultatas būna ne toks, kaip tikėtasi.

Botulino injekcijos kaina gali skirtis, priklausomai nuo koreguojamos vietos ploto, kiek zonų iš viso yra koreguojama ir kokio gamintojo priemonė yra naudojama. Kiek kainuoja botulino injekcijos, visuomet paaiškins gydytojas, jus apžiūrėjęs konsultacijos metu. Konsultacija su gydytoju yra būtina, nes neretai jos metu gydytojas žmogui gali pasiūlyti kitą priemonę, kuri jo atveju būna labiau tinkama.

Gyd. G. Papečkio komentaras:

Galima sakyti, jog užpildai ir botulinas pastaruoju metu padarė revoliuciją kūno estetikoje, nes savo paprastu naudojimu, efektingumu tapo lengvai prieinami ir labai išpopuliarėjo, į kūno estetikos tobulinimą masiškai įtraukdami žmones. Trūkumas tas, kad dažnai, ypač Lietuvoje, juos leidžiant ne gydytojams, pastebima daug perdozavimo atvejų ir kitų komplikacijų, iš kurių ypač pavojingos visos, susijusios su infekcijos patekimu.
Reikia pabrėžti, kad šie būdai, nors ir tapo labai populiarūs ir yra labai efektyvūs, bet klasikinei veido estetikai, chirurgijos neišstūmė, tačiau ryškiai atitolino jos poreikį ir labai gerai papildo operacijos metu gautą rezultatą. Chirurgija išlieka, nes su amžiumi susidariusio odos pertekliaus kitaip pašalinti neįmanoma. Taip pat efektyviai ir ilgam laikui pakelti pasmukusius veido audinius be chirurginės intervencijos neįmanoma. Iš kitos pusės, operacijų apimtis ryškiai sumažėjo, o tai tapo lengviau pakeliama pacientui ir jis gali greičiau grįžti į normalų gyvenimą.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų