Veido patempimas siūlais

Operacijos trukmė1–2 valandos
NejautraVietinė nejautra arba sedacija
Po operacijos gydymasStacionarinis, pacientas tą pačią dieną paleidžiamas namo
Operacijos kartojimasAtliekama vieną ar daugiau kartų, pagal poreikį ir pageidavimą
Rezultatai išlieka3–5 metus
DerinimasDažnai kartu atliekama kaklo plastika, „mid-facelift” operacija, riebalų persodinimas į veidą, klasikinis veido patempimas.

Maždaug nuo 35 metų žmogaus veide galima pastebėti pirmuosius ryškesnius amžinius pakitimus: veido audiniai pasmunka žemyn, atsiranda pirmosios gilesnės raukšlės. Išryškėjus tokiems nedideliems pakitimams, nebūtina iškart daryti „facelift“ operacijų, o veidą galima „atšviežinti“ gana paprasta ir minimaliai invazine procedūra – pakėlimu veido siūlais. Tokie veido chirurginiai siūlai yra labai ploni ir jais pakeliami veido audiniai bei taip suteikiamas labai natūralus vaizdas. Medicininiais siūlais gali būti koreguojamos tokios kūno vietos kaip skruostai, apatinis veido trečdalis, pasmakrė, lūpos forma. Po siūlų įvėrimo rezultatas matomas iškart.

Kai kurie chirurginiai siūlai, tokie kaip „silouette lift“, gali būti ir vėl patempiami po kelerių metų, kai veido audiniai dėl senėjimo proceso vėl pasmunka. Tai didelis privalumas, nes nebereikia verti naujų siūlų, o galima panaudoti jau esamus.

Procedūra

Pasiruošimas šiai mažos invazijos procedūrai yra labai minimalus. Paprastai, užtenka tik vietinės nejautros, o pati procedūra trunka apie pusvalandį. Plona adata gydytojas po oda apie 3–4 mm gylyje įterpia siūlą ir tada jį ranka pakreipia taip, kad atsidurtų tinkamoje padėtyje. Priklausomai nuo koreguojamos vietos gali reikėti nuo vieno iki kelių siūlų įvėrimo. Po siūlų įvėrimo, po oda susiformuoja randinis audinys, kuris pačią odą pakelia ir veidas atrodo jaunesnis, ne toks pavargęs. Veido siūlai efektyviai veikia keletą metų, paskui procedūrą galima kartoti.

Po procedūros

Kadangi intervencija į organizmą yra nedidelė, po procedūros būna matomi nedideli patinimai, kartais gali būti ir mėlynių, kurios paprastai išnyksta per 2 savaites. Tose vietose, kur yra įveriami siūlai, gali būti nedidelių nelygumų, kurie išnyksta per kelias savaites.
Po veido siūlų įvėrimo reikėtų kiek riboti mimikas: vengti stipraus emocijų reiškimo per veido judesius, stipraus kramtymo ir išraiškingo juokimosi. Tai labai svarbu, nes pakeltus veido audinius laiko specialūs kabliukai, o dėl stiprių veido judesių siūlai tose vietose gali ištrūkti.

REGISTRACIJA

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų