Kai sportas nebepadeda: kada pilvo plastika yra vienintelė išeitis?

Dažnai netekus kūno svorio per trumpą laiką ar po nėštumo, žmonės skundžiasi per dideliu odos pertekliumi ir išsipūtusiu pilvu, kurio atsikratyti sporto ar sveikos mitybos pagalba neišeina. „G.P. Klinika“ įkūrėjas ir plastikos chirurgas Gintaras Papečkys teigia, kad pilvo plastika yra išeitis, kai niekas nebepadeda.

Kas yra pilvo plastika ir kokias problemas išsprendžia ši procedūra?

Pilvo plastikos esmė – pašalinti pilvo odos perteklių, suformuoti pilvo presą ir sutvarkyti raumeninę pilvo dalį. Tuomet gauname efektingą rezultatą, atsiranda figūros forma, sutvarkoma bamba, išryškėja juosmuo.

Dažniausiai kreipiasi pacientai numetę daug kūno svorio ar moterys po gimdymo, nes dažnu atveju pilvo srityje atsiranda strijos ir odos perteklius.

Iš darbinės patirties galiu pasakyti, kad dažniausiai žmonės kreipiasi tuomet, kai pilvas atrodo išsipūtęs ir didelis. Dažnu atveju po gimdymo pilvas lieka išsipūtęs arba ilgainiui pučiasi, pilnai neatsistato, tačiau jeigu nėra odos pertekliaus, o tik atsipalaidavę raumenys arba susikaupę riebalai tame sluoksnyje, tuomet užtenka riebalų nusiurbimo ar minimalios operacijos. Visgi, atsisveikinti su akivaizdžiu pilvo odos pertekliumi ir strijomis galima tik pilvo plastikos pagalba

Užsiminėte apie bambą. Kokia bamba grožio chirurgijos sferoje yra laikoma estetiškai gražia?

Bamba yra labai svarbi dalis estetiniame pilvo vaizde. Moteris negimdžiusi turi estetiškai gražią bambą, grožio chirurgijos pasaulyje ją apibūdiname piltuvėlio formos. Visgi, po gimdymo, dažnu atveju, vaizdas pasikeičia, nes viršutinė bambos dalis tampa užkritusi.

Pastaraisiais metais pastebima, kad pilvo plastikos operacija tampa vis populiaresnė procedūra. Kaip manote kodėl?

Žmonės lengviau pasiryžta šiai operacijai, nes tai nėra labai matoma sritis, todėl galima išvengti gijimo diskomforto. Manau, kad tai yra viena iš priežasčių.

Ar moteriai atlikus pilvo plastikos operaciją ir pastojus dar kartą vertėtų nerimauti, kad situacija pasikartos?

Įprastai situacija nesikartoja, nes oda jau būna elastingesnė.

Koks yra pooperacinis ir gijimo laikotarpis po pilvo plastikos?

Pooperacinis laikotarpis nėra labai sunkus, tačiau gijimas – šiek tiek reiklesnis. Siūlus vertėtų laikyti iki dviejų savaičių ir stengtis per daug neišsitiesti.

Sugrįžti į rutiną galima maždaug po keturių – šešių savaičių. Taip pat svarbu akcentuoti, kad pilvo apačioje bus ganėtinai didelis randas. Rekomenduoju praėjus metams nuo operacijos atlikti rando korekciją, kad šis atrodytų estetiškiau.

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų