Didieji pokyčiai ir naujas gyvenimas. Vaidos istorija

Atgal į naujienų sąrašą

Pernai vasarą prasidėjęs ir kone metus trukęs grožio projektas – baigėsi. O šiandien jau galime pamatyti bendro visos grožio specialistų komandos darbo vaisius. Prie projekto dalyvės pokyčių prisidėjo estetinės chirurgijos klinika „GP klinika“, odontologijos klinika „Dentvalda“, SPA centras „Saulėja SPA“ ir butikas „Livi design“. Projekto partneriai teigia, kad skirtingų sričių grožio meistrai tik dirbdami kartu gali pasiekti maksimalų estetinį rezultatą, kuris ir yra stebimas projekto dalyvės Vaidos pokyčiuose. Bet apie viską nuo pradžių.

Dalyvių atranka

Pernai vasarą paskelbta atranka į projektą sulaukė net kelių dešimčių paraiškų, kuriose Anglijos lietuviai vardijo savo trokštamus pokyčius, siuntė nuotraukas ir tikėjosi būti atrinkti. Atvejų buvo pačių įvairiausių: ir labai sudėtingų, ir paprastesnių, tačiau gydytojų komisija išrinko daugiausiai entuziazmo ir pasiryžimo pokyčiams parodžiusią nugalėtoją, kuri rodė motyvaciją ir kuri pati norėjo pokyčių. Ja tapo londonietė Vaida Rutkauskienė.

Projektui atrinkta dviejų vaikų mama VaidaGrožio projektas

Vaida Rutkauskienė Anglijoje gyvena jau 11 metų ir čia yra giliai įleidusi savo šaknis. Anglijoje dabar jau įsikūrusi visa jos šeima: ir dukros, ir mama, ir brolis su savo šeima. Nors ir tenka dirbti dviejuose darbuose, tačiau moteris visuomet stengiasi išlikti optimiste.

Apie estetinę chirurgiją ir „kapitalinį“ dantų tvarkymą Vaida jau labai seniai galvojo, tačiau vis nerado tam reikalingų finansų. Duodama interviu portalui anglija.lt, moteris vardijo priežastis, dėl kurių ji pasiryžo siųsti savo paraišką. Pirmiausiai, jos netenkino dantų būklė. Dalies jų visai nebuvo, kitur jie buvo stipriai sudilę, esami tiltai susidėvėję, spalva papilkėjusi. Moteris sako, kad būdavo netgi nedrąsu šypsotis, dažnai ji burną prisidengdavo ranka.

Tuo tarpu, kalbant apie estetinius veido pokyčius, Vaidai labai nepatiko jos viršutiniai ir apatiniai akių vokai, bendras veido senėjimas, kaklo sritis. Jai būdavo sunku matyti veidrodyje amžiaus nulemtus pasikeitimus.

Gydytojai, atrinkdami moterį į projektą, akcentavo, kad Vaidos amžiniai pokyčiai yra gana tipiniai, būdingi tokio amžiaus žmogui. Taigi, kiekvienas, skaitydamas moters istoriją ir žiūrėdamas į jos pokyčius, matys ir dalį savęs.

Naujos šypsenos atkūrimasValdas Labanauskas

Pasikeitimai prasidėjo nuo vizito pas odontologą. Vaidą konsultavo ir procedūras atliko odontologas-burnos chirurgas Valdas Labanauskas, dirbantis odontologijos klinikoje Dentvalda. Po apžiūros ir pokalbio su Vaida, odontologas sudarė gydymo planą bei pradėjo net kelis mėnesius trukusius šypsenos atkūrimo darbus.

Vaidai buvo atliktas cirkonio keramikos protezavimas visame viršutiniame žandikaulyje: priekyje buvo atstatomi pavieniai dantų vainikėliai, o galiniai dantys atstatyti dantų tiltais. Apatinio žandikaulio šonai taip pat atkurti cirkonio keramikos tiltais. Be to, pacientei atliktas dantų balinimas, profesionali burnos higiena ir estetinis plombavimas.

Atstatant dantis labai svarbus yra bendras odontologo ir dantų techniko darbas, taigi projekto metu prie Vaidos dantų gražinimo stipriai prisidėjo ir dantų technikas Karolis Čepulkauskas, panaudodamas visas naujausias šiuolaikines technologijas dantų atkūrimui.

Veido estetiniai pokyčiaiPlastines operacijos

Kitas labai svarbus projekto etapas prasidėjo Vaidos pokalbiu su plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoju Gintaru Papečkiu. Moteris išsakė savo poreikius dėl jaunatviškesnės išvaizdos ir kartu su gydytoju buvo surasti tinkami sprendimai problemoms išspręsti.

Vaidai buvo atliktos net kelios veido estetinės operacijos. Tai veido patempimas, kurio metu padailinta apatinio žandikaulio linija ir pašalintas odos perteklius. Taip pat atlikta viršutinių vokų plastika bei apatinių vokų maišelių panaikinimas. Šios procedūros panaikino nuovargį veide, jis tapo žvalesnis ir jaunatviškesnis. Dar viena operacija, kurią moteriai atliko gyd. Gintaras Papečkys – tai viršutinės lūpos trumpinimas. Su amžiumi ši lūpa pailgėja ir uždengia viršutinius dantis. Kadangi Vaidai buvo atkurti nauji, gražūs dantys, lūpos trumpinimas išryškino jos dailią šypseną.

Kosmetologinės procedūrosSauleja SPA

Atlikus veido estetines operacijas, ryškūs amžiniai pokyčiai buvo pašalinti, tačiau operacijos negali pakeisti odos paviršiaus. Taigi, siekiant užtikrinti kompleksiškumą, į komandą buvo pakviesta Saulėja SPA komanda. Šiame grožio ir SPA centre kosmetologė Rūta Zaveckienė moteriai atliko veido procedūrą su lazeriu „Clear+Brilliant“. Jos metu sutelkta lazerio energija sukuria daugybę mikroskopinių poveikio zonų, pakeisdama pažeistą odą sveikais, jauniau atrodančiais audiniais. Ši procedūra Vaidos veido odą pašviesino, išskaistino, suminkštino ir suteikė daugiau švytėjimo.

Naujas įvaizdis

Vaidos įvaizdžiu pasirūpino butiko „Livi Design“, esančio Kauno senamiestyje, įkūrėja ir dizainerė

Įvaizdis

Lina Sliosoraitė – Janušauskė. Moteris pasakojo, kad savo kuriamiems rūbams ji naudoja natūralias medžiagas, kurios suteikia jaukumo, lengvumo pojūtį ir yra malonios kūnui. Dizainerė Vaidai pasiūlė pasimatuoti kelias madingas ir dailiai krentančias sukneles, kurios paryškintų projekto dalyvės gražią, moterišką figūrą. Galiausiai Vaidai buvo pritaikyta rausva suknelė, su kuria ji tiesiog atgijo.

Naujas gyvenimas

Specialistams išvydus galutinį rezultatą, visi buvo labai laimingi. Vaida tiesiog spinduliavo moteriškumu. Buvo akivaizdu, kad moteriai labai tinka naujasis įvaizdis, pasikeitė net jos elgesys, veide atsirado niekur nedingstanti šypsena, išaugo pasitikėjimas savimi, noras juoktis ir bendrauti.

Po projekto Vaidos paklausėme, kaip ji jaučiasi ir kas pasikeitė jos gyvenime.

„Visas šis projektas viršijo mano lūkesčius. Mano artimieji taip pat labai palankiai į tai žiūrėjo. Rezultatai tikrai ryškūs. Visi juos įvertino ir visiems labai patiko. Man pats svarbiausias dalykas dabar, kad aš labai gerai jaučiuosi, ypač pastebiu padidėjusį dėmesį ir komplimentus iš aplinkinių.

Noriu padėkoti jūsų visam nuostabiam kolektyvui už mane naują, už visą jūsų darbą, triūsą, jėgas, už tai, kad aš jaučiuosi dabar labai gerai ir labai puikiai. Ačiū jums labai.“

Pokyčių projektas

Grožio projektas

Grožio projektas  Grožio projektas

Grožio projektas

 

Save