5 dovanų idėjos Kalėdoms

Atgal į naujienų sąrašą

Artėja didžiosios metų šventės, o jų mes niekaip neįsivaizduojame be dovanų savo draugams ir artimiesiems. Neretai dovana tampa dideliu galvos skausmu. Tenka karštligiškai lakstyti po parduotuves, o neradus norimo daikto, apima didelė panika. Taigi kviečiame jus atsipalaiduoti ir peržiūrėti mūsų siūlomą dovanų sąrašą. Dovanokite savo artimiesiems – GROŽĮ! Štai 5 dovanų idėjos Kalėdų šventėms:

Dovanų idėjos Kalėdoms

Procedūra “8 taškų veido pakėlimas”

Procedūros metu yra atliekamos nedidelės injekcijos aštuoniose vietose, kurių dėka matomas bendras veido pakėlimas. Injekcijos atliekamoms Juvederm Volume hialurono užpildais. Šios procedūros tikslas yra pakelti vidurinę veido dalį, pakoreguoti veido formas ir atkurti prarastą veido „pilnumą“.  Labiausiai ši procedūra tinka apie 30-ties metų žmonėms, kurie daug treniruojasi ar patiria didelius svorio pokyčius, dėl to yra praradę nemažai veido riebalų. Taip pat ypač tinkama gana jauniems žmonėms, kurie dėl įvairių gyvenimo situacijų (po nėštumo, po ligos, dėl sunkaus darbo ir pan.) anksčiau laiko pastebi senėjimo požymius ir kurių veidas atrodo tarsi „pavargęs“. Technika taip pat tinkama vyresniems žmonėms, nes ji padeda sušvelninti senėjimo metu atsirandančius požymius: veido pakritimą, veido riebalų netekimą.

Procedūros „8 taškų grožio formulė“ kaina – 270 eur.

PRP procedūra

PRP – dar kitaip vadinama trombocitų praturtinta plazma. Tai procedūra, kurios metu yra paimama nedidelė kraujo dozė iš žmogaus. Tuomet šis kraujas yra specialiai apdorojamas tam skirtame aparate. Apdorojimo metu iš paimto kraujo yra išgaunamas trombocitų koncentratas. Būtent jis yra suleidžiamas į to paties žmogaus problemines veido vietas. PRP procedūra padeda veidą „atšviežinti“. Jūs atrodote ne toks pavargęs, o oda gauna impulsą atjaunėti, nes suleista koncentruota trombocitų dozė paskatina natūralų ląstelių atsinaujinimą. Jos yra suaktyvinamos ir ima daugintis. Šis procesas ir lemia odos atjaunėjimą. Jo metu yra lyginamos raukšlės, atkuriamas odos stangrumas, mažinamos išsiplėtusios poros, šalinamos pigmentinės dėmės.

Pabrėžiame, kad mūsų klinikoje yra atliekama tokia PRP procedūra, kurios metu panaudojama ypač didelės koncentracijos trombocitų dozė, todėl būtent pas mus atliktą PRP procedūrą reikia kartoti kas metus, o ne kas kelis mėnesius.

Dovanų idėjos

Daugiau apie PRP procedūrą.

PRP procedūros kaina – 600 eur.

3D veido arba kūno modeliavimas

Jeigu turite draugą, kuris jau seniai kalba apie tai, kad nori estetinės operacijos, bet niekaip tam nesiryžta, padovanokite jam Kalėdoms 3D modeliavimo paslaugą. Tai puiki dovana, kuri padės šiam žmogui apsispręsti, ar jam tikrai reikalinga operacija, o gal jo problema nėra tokia didelė ir jai spręsti pakanka kitų priemonių.

Taip pat 3D modeliavimą galite padovanoti kaip įdomią pramogą. Taip, pas mus dažnai užsuka žmonės, kuriems tiesiog smalsu, kaip jie atrodytų, jeigu turėtų kitokią nosį, krūtinę ar lūpas.

3D modeliavimas mūsų klinikoje yra atliekamas modernia Crisalix programine įranga. Paslaugos metu planšete yra nuskenuojama žmogaus kūno dalis, kurią jis nori pakoreguoti ir chirurgas atlieka įvairias simuliacijas pagal žmogaus išsakytus poreikius. Taip galima sumodeliuoti realistišką vaizdą, kaip jūs atrodytumėte po operacijos. Modeliuoti galima įvairias kūno vietas: nosį, skruostus, akis, veido formas, krūtinę, pilvą, klubus ir t.t.

Daugiau apie 3D modeliavimą.

3D veido arba kūno modeliavimo kaina kartu su chirurgo konsultacija – 70 eur.

Lūpų putlinimas hialurono injekcijomis

Lūpos – viena žaviausių ir pastebimiausių veido vietų. Neveltui kiekvienos moters svajonė – putlios, seksualios ir viliojančios lūpos. Lūpų formos korekcijos atliekamos moterims, kurios iš prigimties turi siaurias lūpas, arba lūpos jau yra praradusios savo apimtį dėl senėjimo proceso. Lūpų putlinimas dažniausiai atliekamas audinių užpildų injekcijomis. Tai yra labai populiarus, greitas ir paprastas būdas.

Lūpų putlinimas hialurono injekcija, Juvederm Smile preparatu – 160 eur.

Pykčio raukšlės lyginimas botulino injekcija

Dovana

Botulino toksinas – vienas populiariausių preparatų, skirtų veido gražinimui. Botulino injekcijomis yra koreguojamos įv

airios raukšlės, tokios kaip nustebimo, pykčio ar juoko. Vienas dažniausių pacientų prašymų yra pakoreguoti vadinamąją „pykčio raukšlę“, kuri susidaro tarp antakių susiraukus. Ši procedūra yra atliekama labai įvairaus amžiaus žmonėms, nes šios raukšlės labai priklauso nuo žmogaus reiškiamų emocijų ir

mimiškumo. Kuomet ši raukšlė yra ryškiai matoma, žmogus atrodo nuolat susiraukęs, nepatenkintas, nors gali būti visiškai priešingai. Taigi procedūros metu yra suleidžiamas nedidelis botulino kiekis, po kurio raumenys tampa neaktyvūs, todėl nebesusimeta į raukšlę. Šios procedūros efektas laikosi apie 3-6 mėnesius.

Pykčio raukšlės lyginimo botulino injekcija kaina – 120 eur.

Save