Nedidelė krūtinė? Tai nebėra nuosprendis visam gyvenimui!

Atgal į naujienų sąrašą

Natūralus krūtinės dydis yra nulemtas įvairių veiksnių, tokių kaip genetika, hormonų pusiausvyra ar sveikatos būklė. Jei dėl šių veiksnių ir jūsų nedidelė krūtinė, tikriausiai esate išmėginusi ar bent jau girdėjusi apie daugybę natūralių būdų, kaip ją galima padidinti. Tai ir specialūs pratimai krūtinei, ir tam tikri maisto produktai, ir netgi piliulės ar kremai. Bet ar tikrai visi šie metodai veikia? Dalis jų turi nedidelės įtakos, tačiau dauguma pastebimų rezultatų neduoda, o kol kas vienintelis efektyvus ir akivaizdžiai matomas krūtinės didinimo būdas – tai implantai.

Gyvename bendruomenėje, todėl save nuolat lyginame su kitomis moterimis

krūtinės didinimas

Idealiame pasaulyje kiekvienas žmogus būtų vertinamas tik pagal savo asmenybę ir nuopelnus, bet ne pagal išvaizdą, tačiau tenka pripažinti, kad gyvename visuomenėje, kuri yra susikūrusi tam tikrus standartus, pagal kuriuos vertina aplinkinius. Ir, tiesą sakant, kiekvienas iš mūsų darome tą patį. Tokie nustatyti standartai ir fizinis grožis yra laikomi norma ir dauguma iš mūsų, lyginant su ta norma, yra per stori, per ploni, per daug spuoguoti ar per blyškūs, todėl kartais jaučiamės nusivylę savimi, nors didesnei daliai žmonių tai visai netrukdo gyventi normalų gyvenimą. Problema kyla tuomet, kai žmogaus fizinė išvaizda jį ima labai stipriai varžyti, sukeldama kompleksus, psichologines, o kartais net ir sveikatos bėdas.
Vienas dažniausių moterų kompleksų, su kuriais susiduria plastikos chirurgai – tai bėdos dėl per mažos krūtinės arba tiesiog jos nebuvimo. Ir šiuo atveju kalti ne šiuolaikiniai standartai. Krūtinė visais laikais buvo moteriškumo simbolis ir didžiausias moters pasididžiavimas, sukeliantis kitų moterų pavydą ir pritraukiantis vyrus. Moterys, neturinčios krūtinės, jaučiasi nepilnavertės, dažnai dėvi uždarus drabužius, be to dar ir vaikšto susikūprinusios, taip labiau paslėpdamos savo moterišką žavesį.

Krūtų didinimas implantais sparčiai auga

Prieš atliekant krūtų didinimą implantais, labai svarbu kuo detaliau viską išsiaiškinti su gydytoju. Pokalbio metu jums bus papasakota apie implantų rūšis ir jų skirtumus. Galėsite išsakyti savo pageidavimus, o gydytojas patars, ar jūsų norai yra realūs, ar gali būti įgyvendinti ir kokios yra kitos alternatyvos.

Naudojant naujausią technologiją, 3D modeliavimą Crisalix programa, konsultacijos metu galima labai realistiškai suprojektuoti tikėtiną operacijos rezultatą. Ši programa padeda pamatyti, kaip nedidelė krūtinė pasikeis, kaip atrodys bendras vaizdas po operacijos, kurį dažnai pacientei būna itin sunku įsivaizduoti. Tai labai padeda apsispręsti dėl būsimos krūtinės dydžio, formos.

Galiausiai kartu su chirurgu priimsite galutinį sprendimą ir pradėsite ruoštis operacijai. Po jos galėsite mėgautis nauja krūtine, dėvėti atviras sukneles ir džiaugtis naujomis kūno formomis.

Dėmesio! Pratęsiame išskirtinį pasiūlymą nedidelių krūtinių savininkėms

Ne paslaptis, kad labiausiai dėl mažos krūtinės išgyvena moterys, kurios turi nulinio ar pirmo dydžio krūtinę. Būtent joms iki pat 2017 m. gruodžio 31 dienos Gintaro Papečkio estetinės chirurgijos klinikoje galioja išskirtinis pasiūlymas krūtų didinimui Motiva Matix implantais. Speciali akcijos kaina – 1700 eurų (vietoje 2500 eur). Tad jeigu jau seniai galvojate, kad norite didesnės, moteriškesnės krūtinės, o dabartinės formos jūsų netenkina, kviečiame pasinaudoti šiuo pasiūlymu, prieš tai aptariant operacijos detales konsultacijos su gydytoju metu. Nes Jūsų grožis – tai Jūsų pasirinkimas, o nedidelė krūtinė nėra nuosprendis visam gyvenimui!

Save

Kontaktai Kaune:

  • L. Zamenhofo g. 7, LT-44287 Kaunas
  • +370 37 22 41 58
  • +370 656 82505
  • klinika (@) gpklinika.lt

Konsultacijos kituose miestuose >

Darbo laikas: I – V 9:00 – 18:00 val.