Naujos kartos krūtų implantai

Atgal į naujienų sąrašą

Gyd.Gintaro Papečkio klinikoje pradedama naudoti naujos kartos inovatyvius Motiva krūtų implantus!

motivaNe kartą teko girdėti apie rinką pasiekusius naujus ar patobulintus krūtų implantus, tačiau per pastaruosius 20 metų šioje srityje nebuvo jokių kardinalių pokyčių. Motiva krūtų implantai nusipelno ypatingo dėmesio, kadangi ieško inovatyvių sprendimų. Didžiausi pakeitimai palietė implanto formą, apvalkalą ir saugumą.

Krūtų implantų kokybė daugiausia priklauso nuo jo apvalkalo. Apvalkalas sudarytas iš kelių skirtingas savybes bei funkcijas turinčių sluoksnių. Nuo silikono pratekėjimo saugantis sluoksnis paprastai nematomas, tad jei pasitaikytų defektų, juos gali būti sunku pastebėti. Motiva pakeitė šio sluoksnio spalvą, kad chirurgui būtų paprasta pastebėti nekokybišką implantą.

motiva-english-md-copy

Kitas svarbus dalykas – išorinio sluoksnio paviršius. Lig šiol pageidautinam paviršiui sukurti buvo naudojami specialūs presai, cukraus ir druskos kristalai. Mančesterio Universiteto mokslininkas Dr. Bayat, bendradarbiaudamas su Motiva komanda ir pasitelkdamas nanotechnologijas, sukūrė naują paviršių. Ši naujovė padeda pasiekti dar geresnį biologinį suderinamumą ir sumažina kapsulės kontraktūros riziką.
Dar viena naujiena palietė implantų formą. Po implantacijos anatominiai implantai kūne gali pradėti suktis. Motiva Ergonomix implantai gaminami taip, kad po jų įdėjimo jų forma prisitaiko prie kūno padėties. Implantai elgiasi kaip natūrali krūtis – stojantis ar gulantis jų forma keičiasi, kadangi kinta projekcijos aukščiausio taško padėtis (MPP).

mg-motiva-img2-053049

Siekiant užtikrinti gaminio saugumą, Motiva pristatė „Q Inside Safety” technologiją. Kiekviename implante yra mikrožyma su užprogramuotu serijos numeriu. Šį numerį sužinoti gali specialų skaitytuvą turintis asmuo. Prisijungus prie saugios internetinės duomenų bazės, šis skaičius parodo informaciją apie implantą, įskaitant ir garantijas.
Implantams suteikiama garantija – komplikacijoms, įskaitant kapsulės kontraktūrą (3 – 4 laipsniai Baker skalėje) ir implanto plyšimą.

Motiva naudojamos medžiagos patvirtintos tiek Europos, tiek JAV (FDA) saugumo agentūrų.

Daugiau apie implantų garantijas >> 

Daugiau informacijos apie implantus

Šiuolaikinių implantų galima nekeisti visą gyvenimą. Tiek laiko turėtų būti saugoma ir informacija su garantija, tačiau dokumentai linkę pasimesti. Kad išspręstų šią problemą, Motiva prie implantų pridėjo elektroninį pasą.

Elektronika nugali popierių

q-inside-photoKilus bet kokios rūšies komplikacijai, techniniai duomenys apie implantą su operacijos infomacija gydytojui – itin vertinga medžiaga. Tačiau klinikose popieriai negali dešimtmečius gulėti stalčiuose. Informacijos trūkumas apsunkina gydytojų darbą ir sumažina galimybes tinkamai gydyti. Problemą išsprendė RFID (radijo dažnio identifikavimo) žyma.
Ant implanto tvirtinama mažutė ryžio grūdo dydžio mikrožyma su 15 skaitmenų kodu. Norint sužinoti kodą, reikalingas išorinis žemo dažnio skaitytuvas.
Naudojantis nuskaitytu numeriu, duomenų bazėje galima rasti informaciją apie implantą ir su operacija susijusius duomenis. Tai – klinikos pavadinimas, chirurgo pavardė, operacijos data, techninė implanto informacija ir jo garantija. Ši informacija visada prieinama.
Saugumo sumetimais duomenų bazė apsaugota slaptažodžiu ir prieinama tik įgaliotiems asmenims – gydytojams, klinikoms bei medicinos priemonių gamintojams, atitinkantiems konfidencialumo reikalavimus. Informacija neprieinama be specialaus skaitytuvo ir slaptažodžio.

Dėl informacijos trūkumo kylančios abejonės

Dažnai baimė kyla iš paprasčiausio nežinojimo. Yra manančių, kad žyma gali paveikti magnetinio rezonanso tyrimą (MRT) ar oro uostų saugumo patikras.
2010 m. Šveicarijos Sankt Galeno Kantono klinikoje atlikto tyrimo duomenimis [1], ši 13.56 MhZ žyma nedaro jokios įtakos vaizdo technologijų funkcionalumui, o pastarosios savo ruožtu taip pat niekaip neveikia jos patikimumo. To paties tyrimo metu nustatyta, kad kompiuteriniu tomografu skenuoto atvaizdo kokybės mikrožyma nepaveikė.
Taip pat mažai tikėtina, kad RFID mikrožyma gali sukelti problemų per saugumo patikrinimus (pvz., oro uostuose). Pasyvi mikrožyma negali savarankiškai „bendrauti” su kitais prietaisais – tam reikalingas specialus skaitytuvas.
Kažkas mano, kad mikrožymą galima panaudoti žmonių sekimui. Tačiau ji nesiskiria nuo technologijų, naudojamų asmens tapatybės ar visuomeninio transporto kortelėse. Kiekviena iš šių kortelių aktyvuojama skirtingais būdais, taip pat ir mikrožyma aktyvuojama specialiu būdu, todėl su kitais prietaisais ji nesiaktyvuoja.
Reikia dar kartą pažymėti, kad RFID mikrožyma skirta išsaugoti visus duomenis apie implantus, tai ypač svarbu dėl paciento saugumo.

Krūtų implanto dydis

Renkantis krūtų implantus, labai svarbu pasirinkti tinkamą jų dydį – tai padės pasiekti pageidaujamą estetinį rezultatą. Reikia tiksliai išmatuoti krūtis, kadangi pagal tai parenkami implantai.

dydis

Tarpkrūtis

Kitas svarbus kriterijus – atviras pokalbis su chirurgu apie pageidaujamą tarpkrūtį.

tarpkrutis

Viršutinis polius

Aptarkite pageidaujamą viršutinio krūties poliaus pilnumą ir tai, kaip Jūsų krūtys atrodys apsirengus, su maudymosi kostiumėliu ir be drabužių.

virsutinispolius

Taip pat nepamirškite su gydytoju aptarti krūtų simetrijos bei spenelių padėties.

gel-types

 Q Inside Safety TechnologyTM

VeriTeQ’s Q Inside Safety TechnologyTM – pasyvi radijo dažnio identifikavimo (RFID) žyma. Tai pirmoji pasaulyje žmonėms skirta FDA (Amerikos Maisto ir Vaistų Administracijos) patvirtinta žyma ir vienintelė CE pažymėta žyma (atitinka Europos direktyvų reikalavimus ir jam buvo atliktos atitikties įvertinimo procedūros), kai naudojama krūtų implantuose.

Ši technologija sveikatos paslaugų tiekėjams leidžia saugiai ir tiksliai nuskaityti informaciją apie krūtų implantus. Ją sudaro biologiškai suderinta, unikaliu 15 skaitmenų kodu užprogramuota mikrožyma, kurią nuskaityti galima srityje virš krūties mojuojant specialiu delniniu skaitytuvu. Tas nuskaitytas numeris turi atitikmenį saugioje interneto duomenų bazėje, kuria internetu naudotis gali tik įgalioti asmenys.

Q Inside Safety Technology dėka pacientai ir gydytojai gali saugiai ir be invazijos patikrinti informaciją apie implantus. Skirtingai nuo popierinių kortelių, paprastai pateikiamų pacientui atliekant krūtų augmentaciją ar rekonstrukciją, šiuo atveju informacija niekada nebus prarasta ar sugadinta. Tai nuramina kalbant apie saugumą ar produktų atšaukimo atvejus.

TrueTissueTM ir ErgonomixTM

Motiva ErgonomixTM implantai sukurti atsižvelgiant į chirurgų ir pacientų poreikius. Plastikos chirurgai skundžiasi, kad dabartiniai anatominiai implantai linkę suktis. Pacientai ir jų partneriai savo ruožtu nėra patenkinti nenatūraliais pojūčiais. Dėl to Motiva dizainerių komanda priėmė iššūkį ir nusprendė iš naujo apgalvoti, kaip pasitelkus naujausias priemones galima imituoti natūralias krūtis. Dėl šios priežasties Motiva implantuose taikomi itin sumanūs ergonominiai principai.
Motiva ErgonomixTM – 100 proc. geliu užpildyti implantai, kurių forma po implantacijos adaptuojasi ir atrodo natūraliau už „tradicinius” anatominius implantus. Be to, tuo pačiu išvengta nemalonumų dėl implanto sukimosi ir jo kietumo.
TrueTissue TechnologyTM – tai elastingo apvalkalo ir ypatingų savybių gelioProgressiveGel UltimaTM sąjunga. Veikiant gravitacijai (pacientui stovint) maksimalus implanto projekcijos taškas persikelia į žemiausią polių. Pacientui atsigulus ant nugaros, implantai elgiasi kaip natūralios krūtys ir maksimalaus taško projekcija vėl priartėja prie krūties vidurio.
Reaguodami į gravitaciją, Motiva ErgonomixTM implantai suteikia labai natūralų krūtų vaizdą.

Kodėl ErgonomixTM?

Išanalizavus reologines krūtų savybes buvo sukurtas labai elastingas ProgressiveGel UltimaTM gelis. Taip atsirado daugiau pasitikėjimo savimi pacientėms suteikiantys, laba minkšti, čiuopiant kaip natūralios krūtys jaučiami implantai. ProgressiveGel UltimaTM pagamintas iš geriausio Nusil Technologysilikono, kuris nelūžta implantacijos metu.
TrueTissue DynamicsTM – naujas „aukso standartas” išgaunant natūralų implantų elgesį. Imituodami tikrų krūtų elgesį TrueMonobloc® ir ProgressiveGel UltimaTM veikia sinchroniškai, dėl to pacientai įprastose gyvenimo situacijose jaučiasi galintys labiau pasitikėti savimi.
Patentuoti SilkSurface® su NanoSurface TechnologyTM implantų paviršiai nesuauga su aplinkiniais audiniais, dėl to implantai gerai prisitaiko prie judesių. Šis paviršius turi žymiai mažesnę trintį su aplinkiniais audiniais, palyginus su ankstesniais tekstūriniais paviršiais. Tai svarbu kontraktūros profilaktikai, ypač fiziškai aktyvioms moterims.

Krūtys atrodys nenatūraliai

Netiesa. Jei Jūsų bei gydytojo parinktas implantas tinkamai telpa kūne bei jo audiniuose, krūtų augmentacija suteiks gražų natūralų rezultatą. Turite aktyviai tartis su gydytoju, paaiškinti (gal net su nuotraukomis), kokios išvaizdos pageidaujate. Chirurgas, išmatavęs ir žinodamas Jūsų pageidavimus, parinks funkcionaliausią Jums dydį.
Yra moterų, kurios nepageidauja natūraliai atrodančių krūtų. Jų norus taip pat galima išpildyti.
Nepamirškite, kad labai svarbu yra operacija atliekančio chirurgo patirtis, estetikos supratimas. Diskutuodama, stebėdama jo darbo rezultatus galėsite lengviau išsirinkti gydytoją.

Moteris su implantais negalės žindyti

Netiesa. Implantai dedami arba po didžiuoju krūtinės raumeniu, arba po krūties liauka. Nė viena šių pozicijų nepaveiks pieno liaukų ar latakų.

Po 5 metų implantus reikės keisti

Netiesa. Bendrai priimta, kad impantus reikėtų pakeisti po 10 metų, tai nėra būtinybė, pastaruoju metu ir dauguma gydytojų juos keičia ar šalina tik atsiradus kokioms nors problemoms. Žinokite, kad daugybė moterų visą gyvenimą nugyvena su savo pirmaisiais implantais ir joms niekada neprireikia papildomos operacijos.

Krūtų implantai sukelia vėžį

Netiesa. Šiuo metu atlikti tyrimai įrodė, kad krūtų implantai vėžio nesukelia. Taip pat nėra jokio ryšio tarp implantų gelio ir vėžio.

Krūtys čiuopiant atrodys nenatūralios

Netiesa. Dauguma implantų sukurti taip, kad čiuopiant atrodo kaip natūrali krūtis. Ypač tuo pasižymi naujausios kartos implantai, sukurti pagal pažangiausias technologijas.

Visiems Motiva Implants implantams taikoma 2Y Motiva ProgramTM programa, pagal kurią be pakaitinio implanto jūs galite gauti iki €1.000 finansinę paramą kiekvienam pažeistam implantui.
Visiems Motiva Implants implantams su Q Inside Safety Technology taikoma mūsų 5Y Motiva ProgramTM programa, pagal kurią be pakaitinio implanto jūs galite gauti iki €2.500 finansinę paramą kiekvienam pažeistam implantui.
Pacientai savo „Motiva” implantus privalo registruoti svetainėje www.motivaimplantai.lt arba per „Motiva App” programėlę.
Jei norite dalyvauti draudimo programoje ir naudotis jos privalumais, per 90 d. nuo pirmosios krūtų operacijos privalote prailginti garantijos galiojimą pasirinktam laikotarpiui.

Visi Motiva Implant Matrix® produktai turi 10 metų garantiją, kaip to reikalauja JAV maisto ir vaistų administracija.

Daugiau informacijos apie draudimą ir garantijos sąlygas >>