Koks yra tobulas moters veidas?

Atgal į naujienų sąrašą

Ne paslaptis, kad žmonės, kurie kreipiasi į plastikos chirurgus, dažnai prašo kokią nors veido ar kūno dalį patobulinti pagal vieną ar kitą populiarų asmenį, dažniausiai dainininką, aktorių ar laidų vedėją. Garsūs žmonės yra dažnai matomi viešumoje, gerbėjai juos stebi ir analizuoja, todėl puikiai žino, kokie jų veido bruožai žavi. Tobulas veidas kiekvienam gali būti vis kitoks, tačiau chirurgai dažnai girdi įvairias garsenybių pavardes, į kuriuos jų pacientai nori būti panašūs. Tai nėra blogai, jei paciento lūkesčiai yra realūs. Be to, galvojant apie plastinę operaciją, daug paprasčiau paaiškinti savo pageidavimus, rodant konkretų pavyzdį, nei vien tik bandant nupasakoti žodžiais.

Prašymai atkartoti įžymybės veido dalį

Taigi dažniausiai plastikos chirurgai girdi pageidavimą atkartoti Kembridžo hercogienės Kate Middleton nosytę ir aktorės Keira Knightley akių vokus. Šie prašymai dažniausiai iš visų skamba ir dėl to, kad šios dvi operacijos yra vienos iš dažniausių veido estetinėje chirurgijoje. Be to, vienas įdomus faktas: hercogienės nosis matematiškai yra beveik tobula, nes jos nosies galiukas sudaro 106 laipsnių kampą, o, pagal atliktas studijas, 104-108 laipsnių kampo nosys yra laikomos pačiomis gražiausiomis. Daugiau apie šį tyrimą rašėme čia.

Dažnai girdint prašymus, kad konkreti veido vieta atrodytų kaip mylimos žvaigždės, kyla mintis imti ir sudėlioti visas šias veido dalis į vieną vietą. Įdomu pažiūrėti, kaip gi jos visos atrodytų kartu ir koks būtų tas tobulų moters veido dalių „rinkinys“.

Tobulo veido paveikslas

Koks gi tas tobulas veidas? Atrodo, kad atsakyti neįmanoma, nes kiekvienam jis gali būti skirtingas, tačiau pasirodo, kad tokį galima sudaryti iš atskirų dalių. Tai Kembridžo hercogienės Kate Middleton nosis, dainininkės ir aktorės Miley Cyrus kakta, aktorės Keira Knightley akys, aktorės Angelina Jolie skruostai, dainininkės ir aktorės Selina Gomez smakras, daininkės Cher žandikaulio linija, aktorės Penelope Cruz lūpos, dainininkės Jennifer Lopez antakiai, aktorės Reece Witherspoon oda. Būtent šių garsenybių veido dalis vardija Jungtinės Karalystės plastikos chirurgų pacientai. Taigi, išgirdę tūkstančio pacienčių pageidavimus per paskutinius 10 metų, jie sudėliojo tokį tobulo veido paveikslėlį, kurį matote apačioje.

tobulas moters veidas

Save

Save

Save