Riebalų atsiurbimas naudojant „Euromi Lipomatic” aparatą

Atgal į naujienų sąrašą

Efektyvus riebalų atsiurbimas

Riebalų atsiurbimas – kūno formas koreguojanti operacija. Jos metu specialiu įtaisu – kaniule – pašalinama dalis riebalinio audinio. Anksčiau būdavo galima nusiurbti daugiausiai apie 3 litrus riebalinio audinio, operacijos būdavo gana skausmingos, tačiau dabar, naudojant naują vibro riebalų atsiurbimo aparatą „Euromi Lipomatic” – ir daugiau, be to, tiek pačios operacijos, tiek gijimo procesai tapo paprastesni. Šis prietaisas turi puikią reputaciją riebalų atsiurbime, persodinime ir regeneracinių ląstelių gavybos rinkoje. Jo naudojimo rezultatai išties fenomenalūs – kol kas tai vienintelė technologija, naudojanti tokius unikalius judesius.

Gražesnė oda 

Naujojo aparato kaniulė vibruoja žemo dažnio virpesiais, juda pirmyn, atgal ir aplink savo ašį – šie judesiai vadinami nutaciniais. Užuot „raususi tunelį”, kaniulė „išvalo” riebalinį audinį – juo slystant vibruojantys judesiai riebalinį audinį atskiria nuo kitų. Dėl to išsaugoma daugiau jungiamojo audinio, odos paviršius būna lygesnis, gražiai priglunda, susitraukia ir sugyja. Kaniulės judesiai skatina kolageno sintezę, dėl ko pagerėja odos tonusas.

Mažiau skausmo

Kadangi kaniulės judesiai vyksta infragarse (mažiau kaip 20 Hz), operacija ne tokia skausminga (pakanka ir vietinio nuskausminimo). Vibracijos efektas blokuoja skausmo receptorius, tad dalis pacientų tą pojūtį netgi suvokia kaip kutenimą.

Lengvesnis gijimas

Jau tą pačią dieną po riebalų atsiurbimo su „Euromi Lipomatic” aparatu pacientas gali vykti namo. Mažiau skauda ir pirmomis dienomis po operacijos. Po operacijos pastebima mažiau edemų, mėlynių ir kraujavimų (lyginant su įprastomis atsiurbimo operacijomis). Po 3 – 4 dienų pacientas gali grįžti į įprastą gyvenimą, tačiau mėnesį po operacijos turi dėvėti specialius drabužius, negali aktyviai sportuoti.

Paprastesnis riebalų persodinimas

Riebalai turi atstatomųjų bei regeneruojančių savybių, tai – vienas kamieninių ląstelių šaltinių. Derinant riebalų nusiurbimą ir persodinimą, galima suformuoti visą figūrą. Naujojo „Euromi Lipomatic” aparato kaniulės vibracijos leidžia geriau išgauti persodinimui naudojamą riebalinį audinį – riebalai švelniai įsiurbiami nepažeidžiant atskirų ląstelių. Tokį audinį galima sklandžiau suleisti, jo regeneracinės ląstelės pasiskirsto tolygiau.

Gydytojas ne taip pavargsta

Prietaisas mažina procedūros trukmę, operacija būna mažiau varginanti, o gydytojo judesiai dėl to greitesni, tikslesni ir švelnesni.

Klinikinių tyrimų metu įrodyta „Euromi Lipomatic” nauda:

Prietaiso sistema užtikrina 2-5 kartus geresnę ląstelių regeneraciją negu bet kuri kita riebalų atsiurbimo technologija ar technika.
Prietaisas nekaista kaip lazerio spindulys ar ultragarsas, tad nekelia nudegimų pavojaus.
Nutaciniai judesiai suteikia geresnius rezultatus negu audinyje „tunelius” sukurianti technika.
Nutaciniai judesiai įdedant labai mažai pastangų leidžia atlikti visas riebalų atsiurbimo operacijų rūšis. Kadangi lieka daugiau nepažeisto jungiamojo audinio, pacientas gyja greičiau, odos susitraukia taip pat greit ar net greičiau lyginant su operacijomis, kurių metu naudojami lazeriai ar ultragarsas.
Pacientai operacijos metu dėl kaniulės vibracinio efekto jaučia didelį komfortą.
Prietaisas išsaugo nuo 2 iki 5 kartų daugiau regeneruojančių ląstelių lyginant su kitomis technologijomis.

„Euromi Lipomatic” galima atlikti šias operacijas:

Klasikinį riebalų atsiurbimą (pilvo, šonų, šlaunų (vidinės/išorinės), kelių, rankų, kulkšnų, nugaros, rankų, sėdmenų, sugelbusių šlaunų, smakro, kaklo) ir t.t.
Specialių riebalų atsiurbimą (abdominoplastika, ginekomastija, paviršinė lipo-, mikro- liposukcija, krūtinės mažinimas, kūno liftingas)… Su naujuoju aparatu galima koreguoti vyrų krūtinės sritį, žasto sritį, pečių juostą, ko anksčiau nebūdavo galima atlikti.

Riebalų nusiurbimas: kokių rezultatų gali tikėtis? Foto prieš ir po. Apie mus rašo:

Riebalų persodinimas – norinčioms apgauti laiką. Apie mus rašo: