Intymus grožis

Atgal į naujienų sąrašą

Lytinių organų korekcija

Plastinė chirurgija drąsiai žengia ir į intymias moters ir vyro kūno vietas. Vis didesnio populiarumo susilaukia vyro ar moters lytinius organus koreguojančios operacijosIntymus grožis
Mūsų dienomis kai intymus vyro ir moters gyvenimas aptarinėjamas beveik kiekviename žurnale, kuomet moterys nesidrovėdamos, atvirai reiškia savo nuomonę apie vyriškumo atributo grožį, ši problema tiesiog atima iš vyro galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą. Vyrai teigia, kad “turint nepakankamo dydžio varpą nuogybė pradeda slėgti”. O jei dar keletą žodžių pasako artima draugė, vyras jaučiasi kaip “bjaurusis ančiukas”. Jeigu bendra vyrų nuomonė apie plastines operacijas yra daugiau mažiau konservatyvi, tai šiai operacijai vyrai ryžtasi žymiai lengviau. “Panašų jausmą patiria mergina, kurios krūtys yra per mažos arba nukarusios. Kenčia žmogaus savigarba”, – teigia vienas iš pasiryžusių operacijai pacientų. Tačiau šios problemos išsprendžiamos šiuolaikinės medicinos pagalba.

Vyrams atliekamos operacijos tikslas padidinti varpos ilgį ir storį. Operacijos metu atpalaiduojamas varpos raištis, kuris fiksuoja akytkūnį prie gaktos kaulo ir suformavus odos lopus varpa pailginama 3 – 4 cm. Varpos apimtis padidinama persodinant riebalus į varpos paodę. Randai lieka plaukuotoje gaktos srityje ir prabėgus keliems mėnesiams tampa beveik nematomi.

Moters lytinių organų korekcinėms operacijoms didelę įtaką turi vis populiarėjančios bikini srities depiliacijoje vyraujančios mados tendencijos. Depiliacijos metu pašalinus gaktos plaukus išryškėja didžiųjų ar mažųjų lytinių lūpų anomalijos. Dažniausiai pasitaiko labai išreikštos mažosios lytinės lūpos, kurios ryškiai “išlenda” iš didžiųjų. Moters lytinių organų korekcijos tikslas sumažinti mažąsias lytines lūpas ir padidinti didžiąsias. Geriausias rezultatas pasiekiamas pašalinant mažųjų lytinių lūpų perteklių, o į didžiąsias lytines lūpas persodinami riebalai. Šios operacijos atliekamos peridūrinėje nejautroje, pacientė gali vykti namo tą pačią dieną ar praleidus vieną naktį klinikoje grįžti į namus ambulatoriniam gydymui.

Viskas kas gražu, tas yra gerai. Lyties organų plastinė operacijos yra labai individualios, o mediko pareiga padėti žmogui, kad jis pajustų gyvenimo pilnatvę.