Plaukų transplantacija

Plaukų slinkimo problema kamuoja asmenis, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus. Įprastai vyrai plikti pradeda ties smilkiniais ir pirmieji požymiai pasimato nuo 28 metų.

Pasiruošimas ir procedūra

Pasiruošimas plaukų transplantacijai prasideda dar Lietuvoje. Klinikoje atliekama pirminė nemokama konsultacija, padaromos esamos situacijos fotofiksacijos ir gaunamas Turkijoje esančių specialistų įvertinimas. Gavus teigiamą atsakymą, jog transplatacija galima, prasideda tolimesnis derinimas dėl operacijos bei kelionės sąlygų. Nuvykus į Turkiją užtenka vos trijų dienų visai procedūrai atlikti. Antrą atvykimo dieną atliekama procedūra, o trečią nuėmus tvarščius ir atlikus pirmą galvos plovimą galima vykti namo. Procedūra nėra skausminga, tačiau reikalauja kantrybės, nes užtrunka 3-6 valandas.

Po procedūros

Po procedūros sugrįžus į Lietuvą, tolimesnė priežiūra vyksta klinikoje. Praėjus pusei ir metams po procedūros atliekamos PRP procedūros, kurios įeina į operacijos kainą, ir sekamas tolimesnis gyjimas. Galutinis rezultatas su prigijusiais plaukais pasimato po 4-6 mėnesių.

Save

REGISTRACIJA

Heading

Susisiekite su mumis:

    Įkelkite failą

    Nėra pasirinktu failų