Breast lifting

Krūtų pakėlimas iš esmės skiriasi nuo krūtų didinimo, šios procedūros tikslas – pakeisti krūties formą, o ne padidinti tūrį, tačiau kartais krūtų pakėlimas atliekamas kartu su didinimu. Kartu atliekant ir krūtų pakėlimą, ir didinimą, neretai galima pasiekti itin gerų kosmetinių rezultatų. Krūtų pakėlimo metu krūtis ne tik pakeliama, bet tuo pat metu pakeičiama ir jos forma, pašalinamas odos perteklius, pasikeičia spenelio ir areolos vieta. Krūtų pakėlimo metu, pacientei pageidaujant, galima sumažinti areolos dydį.

Operacija

Dažniausiai krūtų pakėlimas daromas, atliekant inkaro formos pjūvį. Pjūvis pradedamas po krūtimi, natūralioje raukšlėje, ir pratęsiamas vertikaliai į viršų, priklausomai nuo aptartos pakėlimo apimties ir norimo pašalinti odos ploto. Spenelis su areola pakeliamas aukštyn, krūties minkštieji audiniai ir oda susiuvami taip, kad krūtų tūris išliktų nepakitęs. Jei krūtų pasmukimas yra neryškus, galima atlikti mažesnį ovalo formos pjūvį aplink areolą, tuo atveju būsimą randelį maskuos labiau pigmentuoti areolos kraštai.

Operacinė rizika

Kaip ir kiekviena intervencija, krūtų pakėlimas gali turėti nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, laikinas patinimas, paburkimas, diskomfortas, spenelio jautrumo sumažėjimas ar išnykimas. Rečiau pasitaiko užsitęsęs kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija. Kitas galimas komplikacija ar nepageidaujamas reakcijas reikėtų aptarti su plastikos chirurgu per konsultaciją.

Pooperacinis laikotarpis

Įprastai į darbą pacientės sugrįžta po savaitės, fizinio aktyvumo ribojimų reikėtų laikytis apie mėnesį.

Kosmetinis efektas po krūtų pakėlimo išlieka ilgai, tačiau amžius, nėštumai, svorio kitimai, gyvenimo būdas ir kiti veiksniai daro įtaką krūtų išvaizdai, todėl krūtys gali ir vėl pasmukti.

Contact Us:

    Upload file

    No files selected