Nemokama konsultacija – apie plastinės chirurgijos galimybes

Atgal į naujienų sąrašą
Diskutuodamos apie bėgantį laiką ir veide bei kūne jo paliktus pėdsakus, paprastai aiškiai žinome, ką norėtume patobulinti, bet kas pasakys, kaip tai padaryti?

Vienos norėtų ryškesnio veido kontūro, kitas erzina nusileidę vokai ar maišeliai po akimis, trečioms ramybės neduoda gilios mimikos raukšlės, ketvirtoms – kažkur dingusi talija. Kartais tiesiog matai, kad veidas atrodo pavargęs ir susenęs, bet kaip tai pakeisti ir apskritai – ar įmanoma, nežinai.

Daugiau natūralumo

Visos, net ir pačios beprotiškiausios, mūsų svajonės turi realų pagrindą. Neįmanoma norėti to, ko nėra. Būna ir taip, kad kažkas jau seniai egzistuoja, bet jūs apie tai nė nenutuokiate – trūksta paprasčiausios informacijos. Aišku, galima kreiptis į visagalį internetą, tik kaip žinoti, kokius žodžius į paieškos laukelį įvesti?

Patikimesnis variantas – atvykti į Plastinės chirurgijos klinikoje „VitkusClinic” rengiamą nemokamą konsultaciją-diskusiją „Plastinės operacijos – naujos galimybės, visa tiesa ir mitai!”. Čia, jaukioje aplinkoje gurkšnojant kavą ar arbatą, niekur neskubant, bus galima ne tik pasiklausyti klinikos plastinės chirurgijos chirurgo Gintaro Papečkio paskaitos apie estetinės chirurgijos naujoves ir galimybes, bet ir pasitarti, kas geriausiai tiktų būtent jums. Kuo ši bendra konsultacija pranašesnė už individualią?nemokama konsultacija

„Paprastai konsultuotis ateina moterys, jau žinančios, ko nori, bet kad žinotum, ko nori, turi žinoti, iš ko rinktis, – atsako gydytojas. – Juk plastinė chirurgija nestovi vietoje, nuolat atrandama naujesnių, veiksmingesnių būdų bėgančiam laikui sustabdyti. To reikia, nes žmogaus aktyvusis gyvenimo tarpsnis vis ilgėja, senti nėra kada. Ir nors jaučiamės kupini jėgų, veidas, deja, ne visada tai atspindi.”

Paprašytas šiek tiek praskleisti paslapties skraistę ir bent jau užsiminti apie tai, kas nauja grožio chirurgijos pasaulyje, G. Papečkys šypsodamasis sutinka patenkinti mūsų smalsumą. „Bendra labai aiški naujoji plastinės chirurgijos kryptis – kuo natūralesnis rezultatas. Geriausias chirurgo darbas yra tas, kurio… nematyti: kai moteris atrodo pagražėjusi ir pajaunėjusi, bet niekas nesupranta – kodėl. Nepatikėsite, bet net mes, šios srities profesionalai, ne visada pastebime, kas daryta.”

Praeitis ir ateitis

Dauguma moterų užduodamų klausimų būna susiję su iš praeities atklydusiomis baimėmis. Jas, aišku, svarbu išsklaidyti, bet dar svarbiau kalbėti apie tai, kas yra ateitis. Laikai, kai plastinės operacijos sietos su it būgnas ištemptais veidais, amžino nustebimo išraišką piešiančiais iškeltais antakiais ar nuo botulino toksino blizgančiomis kaktomis, jau praeityje. Ten Gintaras Papečkys, per gydytojo praktiką atlikęs daugiau nei 5000 estetinių operacijų, siūlo palikti ir populiarius mitus.

Ar tiesa, kad odai patempti naudojami siūlai laikui bėgant prasimuša į paviršių? „Dabar senieji aukso siūlai turbūt jau niekur nenaudojami veidui pakelti, o „Silhouette lift”, su kuriais dirbame nuo 2010 m., veriami ne po oda, o į gilesnius audinius. Jie sukuria ne tik natūralesnį, bet ir ilgalaikiškesnį efektą”, – atsako gydytojas. O kaip dėl tų pašalintų riebalų – ar jie neatauga? „Tikrai neatauga. Ir duobių po profesionaliai atlikto nusiurbimo nelieka”, – kantriai aiškina chirurgas, bet prisipažįsta, kad jam kur kas labiau norėtųsi papasakoti apie naująjį žemo dažnio bangas skleidžiantį riebalų nusiurbimo aparatą „Euromi EVA” – vieną didžiausių pastarojo laiko atradimų. Šiuo aparatu riebalinės ląstelės lengviau atidalijamos, galima pašalinti didesnį jų kiekį, patiriama mažiau skausmo, gražiau susitraukia oda. „Euromi EVA” netgi galima modeliuoti kūną, tarkim, išryškinti pilvo raumenukus.

Na, o kaip dėl riebalų užpildų? Jie, sako, ilgainiui rezorbuojasi? „Dalis rezorbuojasi, bet štai neseniai buvo atėjusi moteris, kurios skruostus užpildėme prieš 15 metų. Šie atrodė vis taip pat puikiai: lygūs, stangrūs, nors neoperuotoje veido odoje jau matėsi raukšlelių tinklas”, – pasakoja chirurgas. Jei vis dėlto kalbėtume apie riebalų persodinimo ateitį, įdomiau būtų pasigilinti į unikalias juose esančių kamieninių ląstelių galias – jos padeda audiniams atsinaujinti natūraliai.
Neištveriu nepasmalsavusi – negi ne vieną pramogų bei verslo pasaulio žvaigždę operavusiam chirurgui nė kiek neapmaudu nuolat likti svetimo grožio šešėlyje? „Tikrai neapmaudu, – juokiasi G. Papečkys. – Kuo mažiau triukšmo, tuo geriau, juk į viešumą išplaukia tik pernelyg akivaizdžios korekcijos. Man labiau patinka, kai džiuginantys pokyčiai lieka mažyte mano ir pacientų paslaptimi.”

Straipsnio nuoroda: moteris.lt